Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2008god

Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2008god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zelim sebi da kupim auto najvise me privlaci Audi A4 2009god 2,0 TDI sta mislite o ovom modelu svako iformacija je dobro dosla! :icon_smile:
 
Član
RE: Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2009god

ja još nisam čuo da se neko požalio na to auto, sretno s kupnjom:cool:
 
Član
RE: Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2009god

odlična godina bez razmišljanja možeš uzeti sebi jednog ;)
 
Član
RE: Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2009god

Belmin1 je napisao(la):
Zelim sebi da kupim auto najvise me privlaci Audi A4 2008god 2,0 TDI sta mislite o ovom modelu svako iformacija je dobro dosla! :icon_smile:



Bio sam razmisljao između BMW E60 I A4 ali BMW mnogo vise trosi stariji je jest brzi ali na nasim cestama ne moze se razviti velka brzina...Audi-a sam probao ide 200km/h vuce ko benzinac definitivno ga uzimam!;)
 
Član
RE: Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2009god

kolko znam od prica frendova koji rade u VW servisu ti 2.0 motori u vw golfu i passatu imaju pun qrac problema a isti su i u audiju tako da trebas na to malo pripaziti i pregledati
 
Član
RE: Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2009god

bmwscaner je napisao(la):
kolko znam od prica frendova koji rade u VW servisu ti 2.0 motori u vw golfu i passatu imaju pun qrac problema a isti su i u audiju tako da trebas na to malo pripaziti i pregledati

imaju oni prije al su ovi CR motori ok
 
RE: Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2009god

bmwscaner je napisao(la):
kolko znam od prica frendova koji rade u VW servisu ti 2.0 motori u vw golfu i passatu imaju pun qrac problema a isti su i u audiju tako da trebas na to malo pripaziti i pregledati

Ja mislim da je u ovom audiju noviji cr motor, nije pd, bolji su starog 2.0 pd. Ako sam pogrijesio vec ce me neko ispraviti :D
 
Član
RE: Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2009god

bmwscaner je napisao(la):
kolko znam od prica frendova koji rade u VW servisu ti 2.0 motori u vw golfu i passatu imaju pun qrac problema a isti su i u audiju tako da trebas na to malo pripaziti i pregledati

Nadam se da nece biti problema hvala na informaciji ;)
 
Član
RE: Misljena o Audi-u A4 2,0 TDI 2009god

2009 je CR motor... zato sam i rekao dobra godina jer stari su imali problema s diznama i trošili su ulja malo previše
 
Član
Mora biti CR.
U Audiju A4 8K su stavili prvi CR u VAG grupaciji... ;)

Ja bih pogledao i E90 320d ;)
http://autopijaca.ba/#index.php%3Fsel%3Dauto%26view%3D39153
 
Član
gaga je napisao(la):
Mora biti CR.
U Audiju A4 8K su stavili prvi CR u VAG grupaciji... ;)

Ja bih pogledao i E90 320d ;)
http://autopijaca.ba/#index.php%3Fsel%3Dauto%26view%3D39153

Fin je ali Audi mi je nekako vise zajebanijji :lol: Audi sam nasao za 30,000KM u AutoKobic Zenica

Imali ko ovdje na forumu isti model??

Imali neko ovaj model sa foruma?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top