MERCEDES

MERCEDES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[/font]E ovako htjela bi da podjelim s vama zadnje slike automobila koje je kod mene jos od 1999 god. stari hoce da ga proda ja nedam :icon_twisted:...
ovako: Mercedes-Benz
1988 god
tip 200
model 124 Diesel
Na njemu je skoro sve originalno.Feluge jesu alu al nisu nest posebne...
sta da kazem da je moj nebi ovakav bio uradila bi nesto od njega nabacila nove farove,nove retervizore,nabacila novi branik... a da stari mu cd player izvadio STAVIO U SVOG PASSATA CCC...et pa pogledajte
 
Član
fino izgleda merc, samo skini potkovicu,kuku i karambolke ofarbaj u boju auta s tim da jastuci ostanu crni
 
Član
Ma auto je fantastican, felge su stock "15rupa", jedan od najcenjenijih modela.... Podledaj i SL R129 ih serijski nosio s pocetka proizvodnje... moj su favorit...
A sto se tice zahvata na njemu, branike samo osvezi sredstvom za negu matirale plastike, lakovane branike ima siroka lajsna pa je malo imitatorski farbati ih u boju auta ako vec ima usku lajsnu...
Ma Mecka je auto koji se neguje i pazi, budzenje je predelikatno i lako moze da ispadne havarija ;) ...
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Fin merc;) samo 200d slabo ide skroz,nemos normalno da prstigmes auto,bas mu treba da povuce:D

jebga buraz to jeste, al mercedes je mercedes,ja trenutno vozam fiata stila i puntu dosta mladja auta 2005 god al opet mi draze sjesti u mercedesa hehe...
 
Član
ella-90 je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
Fin merc;) samo 200d slabo ide skroz,nemos normalno da prstigmes auto,bas mu treba da povuce:D

jebga buraz to jeste, al mercedes je mercedes,ja trenutno vozam fiata stila i puntu dosta mladja auta 2005 god al opet mi draze sjesti u mercedesa hehe...

:cool: kako i kod mene prosla vozilica merc do duse 190 pa sad stilo :icon_smile:

Dobra su ovo auta redovno odrzavanje i mos ga vozit jos ovlko godina :cool:
 
Član
Ladja samo me uvjek nervirao ovaj dodatak an gepeku, kao stop veliki i to ?!?! ali merc je merc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top