Mercedes W201 190D

Mercedes W201 190D

Član
Evo i ja sta da napisem i svojoj vozilici.

Vozilica je Mercedes 190D, rodjen je 1984, 55 kw, uvezen iz Njemacke 1997 stari je drugi vlasnik po redu.
Od opreme ima ABS i servo volan.

Od kako je dosao u moje ruke prosle godine uradio sam mu centralno zakljucavanje, muziku pojacalo MegaKick Andromeda 1280W i woofer Mac audio 500w, smd diode bijele na tablama, unutra iznad glave i led traku plavu ispod nogu.
Planovi za ovo ljeto su xenoni i spustanje stim da opruge imam jer je prije bio spusten ali otkako je dosao u Bosnu stari ga je podigao sada koliko je spusten bio to cu da vidim na ljeto.
Evo par slika:
1358453937.jpg

1358454043.jpg

1358454110.jpg

1358454189.jpg

1358454257.jpg

1358454306.jpg

1358454343.jpg
 
Član
Fin "Baby-Benz",sija se ;) Samo odradi onaj zadnji desni rub,dok se nije prosirilo... Nadam se da ce malo leci na zemlju sa tim oprugama,ovako je do nebesa :lol:
 
Član
Fini merc,mislim da sam ga vidio u Hotonju nedavno hoces li stavljati druge felge? Mislim da ce ovo biti extra merc ;)
 
Član
allex je napisao(la):
Fin "Baby-Benz",sija se ;) Samo odradi onaj zadnji desni rub,dok se nije prosirilo... Nadam se da ce malo leci na zemlju sa tim oprugama,ovako je do nebesa :lol:
Hvala.
A jbg stari je to uradio, na ljeto cu ga spustit to je sigurno.
Desni rub je očišćen i premazan zaštitom da se ne širi, stavljeno je nesta kao živa guma samo onako formalno.
Ima jos na jednoj strani ispod gdje ide dizalica i tu je ovakav slucaj samo manje.

Benny_BMW je napisao(la):
Fini merc,mislim da sam ga vidio u Hotonju nedavno hoces li stavljati druge felge? Mislim da ce ovo biti extra merc ;)

Hvala.
A vjeruj ne znam sta bi ti rekao, jos sam u razmisljanu oko vecih ulaganja.
Jer sam poceo raditi pa mi treba auto za svaki dan novije i da je manji potrosac posto predem 30 kilometara dnevno, pa sam konto uvesti golfa 4, a opet dva auta su puno a jedan malo, a kada bi prodavao merca ne bi mogao uzet pare koliko vrijedi jedino kada bi se prodao nekom ko zna auto odavno.
Ovaj me zacarao, mozda nekada i bude u garazi heh.
u0438howk2shczg8fuas.jpg


Hm bio sam u Hotonju na nekom rodjendanu moguce tada ili kada sam na posao iso.
 
Top