Mercedes w201 190 2.5 TD

Mercedes w201 190 2.5 TD

Član
Super izgleda, da li znas broj boje za ove lejsne posto i ja imam E200 iste boje pa moram ofarbati lajsne?
 
Član
eo da znate više kad tražite više
auto je 1990 godina, bija je benzinac i neko se igra sa ubacivanjen dizela u njega, složen je vrhunski a motor je apoteka, od opreme ima šiber, podizači i klima čekaju još bolje dane da se ugrade
felge su R129 model 8,5 i 10x17, malo su tokarene da stanu kako bog zapovida na njega da nema previše izbijanja blatobrana i svega pratećega :)
unutra je sportline duboki sicevi. sve je na autu u top stanju :)

planovi, hmm ka i svak ima nesto, a trenutno je to 16v il evo 1 optika na njega al u bližoj budućnosti. Čitaj fali plastika :)

do tada Bog mu da zdravlja konima pa da odvozi do prvog Pit Stopa :p

Pozz
 
Član
Uvijek mi se se svidjala ova linija,ali ih nema puno , raja ih ne gotivi toliko koliko sam upratio , ovo je vrh , svaka cast :)
 
Član
Jedna od boljih sto sam vidio. Da je moje auto samo bi jos nabacio originalni sportski gril i nista drugo koliko vidim, svaka cast...
 
Član
Tek sad vidjeh ovoga Merca i moram da ga pohvalim jer ovo je rijetkost za vidjeti ovako ocuvano. A tek kako ide 2.5td u 190ki to nisu istine. Svaka cast. Imao sam 3 w124 Merca i zadnji koji je otiso u Siroki E250 95. god mislio sam da je extra ali ovo je 10 klasa iznad. Vjerojatno da nema boljega na nasim cestama! Pozdrav
 
Član
taj motor je spor i u kartingu jer se nerado vrti kao i svaki drugi mercedes dizel
uporedi ga s tenkom pa ce dostizat warp brzine
realna cinjenica je da ne ide toliko "da to nisu istine"...ide prosjecno ili slabije
 
Malo je reć da je izgled vrhunski. A ovaj motor je prava rijetkost u 190ki. U svakom slučaju - A ajnc - što bi rekli Švabe. :)
 
Top