Mercedes W124 200D

Mercedes W124 200D

Član
Odlucio sam da i ja prestavim svoje auto.
Rijec je o Mercedes w124 200D, 53 kw, 1986 god.
Na satu pokazuje da je presao 410 000 km.
Auto je u solidnom stanju osim problema s korozijom cilj mi je ove godine sredit pragove obrve itd I naravno lakirat zadnji put je radjena limarija prije 7 godina kad je tek kupljen. Auto za mene ima posebno znacaj jer je pokojni otac s njim radio i jako ga volio. Volio bi da auto s vremenom sredim u fazonu German Style.
be9d2o.jpg
53sg3a.jpg
2vxr60h.jpg
11rg49j.jpg
 
Član
Amer13 je napisao(la):
Dobar mercedes,motor je nepoderiv ;) sretno u nastavku radova :cool:

Bit ce bolji :)
Motor je jako prljav nisam nikad prao itd.. Ali eto kreno sam kao polirat te aluminijske dijelove motora pa bit ce malo ljepsi.
Hvala :)
 
Član
Najveca mana ovog auta je njegova dugovjecnost, uz malo odrzavanja mozes sa njim na kraj svijeta. Ja se vozio u 124 staroj oko 23-24 godine plovi auto melje al plovi, ovi novi mercedesi nisu ni m od onog starog...Sretno u radovima
 
Član
soffa je napisao(la):

Hvala :)

saledoboj je napisao(la):
Najveca mana ovog auta je njegova dugovjecnost, uz malo odrzavanja mozes sa njim na kraj svijeta. Ja se vozio u 124 staroj oko 23-24 godine plovi auto melje al plovi, ovi novi mercedesi nisu ni m od onog starog...Sretno u radovima

Rijetko se kvari nikad se nista nije pokvarilo da moras ostat na putu. U biti samo ulje i filtere mijenjam i ponekad kugla il krajnica i to je to :)
Za novu godinu sam u rijeku iso s njim uzivo u voznji :)
Puno hvala :)
 
Član
George je napisao(la):
Palić Croatia je napisao(la):
stara Mečka,najbolja Mečka :)

potpisujem ;) malo koja će novija dočekati ove godine i ovu utegnutost, sve je to plastika danas nije ni mercedes što je bio

Slazem se s vama u potpunosti :)
Licno mislim da je W123 najbolji mercedes ikada Ali nije losa ni W124 :)


Trofazni je napisao(la):
Dobra mecka..;) .. Milina se voziti u 124-orci, ogromna, teska..:icon_smile:

Upravu si samo volio bi jaci motor npr 250td :)
Prije sam vozio benzinca uzivo u brzoj voznji nisam se josh naviko na dizela :)




Evo jedna slika unutrasnosti :)
2z6wl7p.jpg
 
Top