Mercedes w115 220d 1971.

Mercedes w115 220d 1971.

Evo moje vozilice oko koje se zabavljam u posljednje vrijeme :icon_smile:
Mercedes w115 220d, 1971 godina, potpuno orginalan, covjek ga uvezao u BiH '97 godine i zadnji ga put registrirao 2000. god.
Mi smo auto povarili i lakirali, ulozeno je dosta truda, ali se sve isplatilo :smile:
Motor nije nikad mjenjan i radi kao sat, a boja je također njegova, uzet je broj s plocice kad smo ga lakirali. Na autu ima jos sitnica za uradit kao npr. sva vrata nastelovati jer smo ih skidali i pokoja lajsna, ali glavni posao je vec urađen.
Evo malo slika...
dsci1539small2.jpg

dsci1560small.jpg

dsci1562small.jpg

dsci1563small.jpg

dsci1564small.jpg

dsci1565small.jpg

dsci1578small.jpg


Mjenjao sam instrument tablu (nasao je u rođaka na tavanu, stojala preko 20 godina) :icon_biggrin:
dsci1533small2.jpg

dsci1572small.jpg


U planu mi je i sjedista presvuci, strasno su udobna, dosta ljudi kad sjednu kazu: 'nema do mercedesa, ovo je auto'
dsci1559small.jpg

dsci1568small.jpg

p2905111258small.jpg
 
Član
Napokon je predstavio..:cool:
Prijatelju auto je extra, sve odlicno uradjenjo jos uradit te sitnice sto imas u planovima i bit ce ko nov...;)
 
Član
Svaka cast, auto je bebica...boja odlicna, ocuvan extra....a odkad nisam vidio ovih starih tabla :cool::cool::cool:
 
Član
Prelepa minika, kao nova. Imas li u planu skidanje ovih presvlaka, u kakvom su stanju sedista? Srecno;)
 
Hvala momci, trudit cu se da bude jos bolja i da zadrzim orginalnost :icon_smile:
Sjedista planiram presvuci, a evo jedne slike kakva je unutrasnjost bila kad smo je tek kupili.
dsci1192small.jpg
 
Član
Imao sam cast voziti se u autu, nista ne klapa ne zuji i auto je stvarno udobno.;)
Ubaci jednu sliku motora jer je on extra, kao nov...;)
 
Član
Koja klasika, ovo je ljepota ! :icon_biggrin:
De mi reci imal to sto si radio od pocetka u projektima, ja ne vidim temu ? Postavi nam i to da vidimo ako imas slike, ovo se rijetko vidja :icon_smile:
 
Drago mi je da vam se sviđa :icon_smile:
Stavit cu jos slika, a nisam nigdje ni predstavljao odpocetka kako je radjeno na njemu, imam neke slike pa cu postavit.
Auto sam sredio da bude tehnicki 100% ispravan i jos mu samo nedostaje registracija da bude potpun.
 
OO pa evo i te ljepote napokon sta ti i ja mogu reci osim da je drama i zamjeriti sto se nisi prije pohvalio ugl samo naprijed ovo je fenomenalno ;) ;)
 
Član
Predobar merc, stvarno svaka čast...:cool:

PS. kod nas u Doboju ima isti takav samo što je bijeli, ako hoćeš mogu slikati pa ti poslati slike ;)
 
Top