mercedes vs bmw

mercedes vs bmw

Član
Eh ovako interesuju me mercedes cls 2005-2008 god i bmw serije 6 isto od 2004 do 2008 koje je po vama auyo bolje, udobnije odrzavanja kakva su kod jednog kakva kod drugog da li moze pomoc???
 
Član
Hehh tek sam primjetim da je ova 6 coupe nema sa 4 vrata dok one novije Grand imaju...Koji su motori u opticaju 635d i 3,2d..Opet bi ja uzeo Mercedesa..:D
 
Član
Nisam vozio ni jedno ni drugo :D Ja vise gotivim 6-cu jer je nekako unikatnije auto i jedinstveno, tako da ti predlazem njega :D e sad od tebe zavisi sta ti vise godi, jer ovo su dva pravca razlicitia, bmw kupe specificnog i unikatnog izgleda, ili kupe u meckinom stilu sa sportskom elegancijom i jos jednim parom vrata.
 
Član
Sto se tice odrzavanja, racunaj da su oba skupa po tom pitanju, jer su auta vise klase. Vozio sam CLS 320 CDI, i imam samo rijeci hvale, i sto se tice potrosnje i snage ali i udobnosti i luksuza.. . Jos jedan plus je broj vrata u Mercedesa.
 
Član
Sto se tice odrzavanja, racunaj da su oba skupa po tom pitanju, jer su auta vise klase. Vozio sam CLS 320 CDI, i imam samo rijeci hvale, i sto se tice potrosnje i snage ali i udobnosti i luksuza.. . Jos jedan plus je broj vrata u Mercedesa.
Ma sve zavisi jel to mladja osoba,ako je stariji ima zenu dijete ja bi uzeo Mercedesa...:D
 
Top