Mercedes S-klasa - 320

Mercedes S-klasa - 320

Mercedes S-klasa - 320 (3,2 litra V6) benzinac. 2000 godina.
Moje ljetno auto.. kad hoces visoku prosjecnu brzinu a da trosi malo :)
Spusten..

iw29uc.jpg
 
Jesu to tamo u Svedskoj slike skupe aman :lol: De okaci jos koju :icon_biggrin: Dobra ladja pravo, za autoputa dusu dala:icon_biggrin:
 
Član
svaka cast pito sam te vec koja ti je auto najdraze i nek se ima cim se radii..svaka cast
 
Nemrin je napisao(la):
Tarik_Kadic je napisao(la):

Na koji nacin ? Nema airmatic ? Mozda i bolje tako...


Pravo jednostavan nacin.
On ima unutra onu tipku za airmatic dizanje/spustanje.
Narucio jedne male stanglice sto se zamjene koje se steluju rucno, fazon sarafa kojeg izvrnes uvrnes...

Uglavnom mi je sad tako da kad mi je auto na "normalnoj visini" onda mi je nizak... a kad upalim airmatic kako bi digao auto onda dodzem na "normalnu" visinu...
 
Ma ladja stvorena za krstarenje i duza putovanja :icon_smile: I Airmatic je dobra stvar, ali je vala skupa igracka za odrzavanje:icon_mad:
 
Član
imao sam priliku voziti se u s320cdi nije zivahan al je kao trosoban stan:lol::lol::lol:
ovo je za auto puta auto da 250 kmh picis kao tamo se;);)
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
imao sam priliku voziti se u s320cdi nije zivahan al je kao trosoban stan:lol::lol::lol:
ovo je za auto puta auto da 250 kmh picis kao tamo se;);)

Je,ali i zivahni su oni,ima sestak konjica i za njegovu tezinu.8 sec do 100 kmh ovaj ide sto je za ovoliku ladju i vise nego zivahno.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
imao sam priliku voziti se u s320cdi nije zivahan al je kao trosoban stan:lol::lol::lol:
ovo je za auto puta auto da 250 kmh picis kao tamo se;);)

Je,ali i zivahni su oni,ima sestak konjica i za njegovu tezinu.8 sec do 100 kmh ovaj ide sto je za ovoliku ladju i vise nego zivahno.
evo bas gledam 8.5 sec cdi a ovaj 8.2sec golemo al ko se nije vozio u ovom nezna sta je haha:lol:
 
Top