mercedes E250 20v by ljuboje

mercedes E250 20v by ljuboje

Odlicna mecka, svaka cast! Jest cijena bila malo veca ali auto sa tim motorom, u takvom stanju i sa takvom opremom je rijetko, u svakom slucaju dobra kupovina. Mecka, jos bijela, zar moze bolje :) Srecno i da se navozas.
 
Član
Pravo moćan i rijedak model kod nas pogotovu u ovakvom stanju i sa ovoliko opreme, jest da je i cijene pojaka al eto nije sve ni u parama nešto je i ćejf :D
Sretno i da te dugo služi, vječno auto :D
 
Član
Svaka cast na kupovini, toliko novca si dao za auto od 20 godina, pravi si ljubitelj. Nek te lepo sluzi, izgleda odlicno;)
 
Član
Stvarno auto mjera, sviđa mi se pravo, a o opremi se nema šta pričat :D kako ide s tim motorom? kod mene je 300d te snage al mislim da ide bolje s tim motorom zbog turbine :D i jel možeš kad budeš imao vremena slikat ga sprijeda sa upaljenim svjetlima, da vidim kako izgleda sa xenonima :)
 
Ovaj motor nema turbinu :D
Inace predobar Mercedes,najbolja serija Mercedesa po mom misljenu,nek ti je sretno s njim ;)
 
Član
hvala svima
da,da
ovaj motor je bez turbine,samo 20ventila
a sa turbinom fabricki je 110kw ;)
a nisam nesto bas,bas odusevljen xenonima...ono..nije lose fino djeluje,ledeno plava boja,ali ne znam...
 
Član
hvala svima
da,da
ovaj motor je bez turbine,samo 20ventila
a sa turbinom fabricki je 110kw ;)
a nisam nesto bas,bas odusevljen xenonima...ono..nije lose fino djeluje,ledeno plava boja,ali ne znam...

Nije turbo dizel :eek: , ja sam mislio da jest , jbg moja greška :D a i ja sam se premišljao o xenonima al sad 100% odpadaju :)
 
Član
Ima tip iz beograda na svom A124 uradio xenon sa sočivima + ispolirao je staklo na mjestu gdje je sočivo i ima brisače na farovima, tako da mu to dođe skoro ko fabrika, dok je ovo kod tebe sad, hmmm
 
Član
prvi put sam ga veceras vozio po mraku bez magle...pa i nije toliko lose...
za sada cu ih ostaviti, mrzi me sad to rastavljati i zajebavati se oko toga ,a radi sve kako treba
 
Član
E to je auto. Mečka za 10! Puno srece i predjenih kilometara druze, slusati ce te sasvim sigurno!
 
Top