Mercedes C200 CDI, Avantgarde

Mercedes C200 CDI, Avantgarde

Član
Sajba popravljena:cool:
Skoro da se ne poznaje gde je bilo ostecenje ;)
DSC_0156.jpg
 
Član
Evo i prve izmjene potrosnog materijala. Prve plocice upalile lampu na prijedjenih 98.000Km:icon_smile:
 
Član
Evo pregura i on 100.000Km;)

Za 100 hiljada pregorile 3 sijalice, promijenjeno ulje mjenjaca, 4x ulje motora i filter ulja, 2 filtera klime i jedan goriva, i nekidan prve plocice na 98.000Km

Opsti utisak : odlican 5 (iako mu unutrasnjost na dodir skripi vise nego opelu:D):lol:

04092012149.jpg
 
Član
Prva liga guma, odlično drži led i snig ;)
prošlu godinu ja sam isto nabacija na moj WINTER SETUP Michelin Alpin A4 205/55/16
koje si ti stavija dimenzije i koliko te izašlo ??
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Evo pregura i on 100.000Km;)

Za 100 hiljada pregorile 3 sijalice, promijenjeno ulje mjenjaca, 4x ulje motora i filter ulja, 2 filtera klime i jedan goriva, i nekidan prve plocice na 98.000Km

Opsti utisak : odlican 5 (iako mu unutrasnjost na dodir skripi vise nego opelu:D):lol:

Pojasni nam malo ovo za ulje, 4 puta na 100 hiljada :icon_question:
 
Član
Malo potrosnje na magistrali uz (manje vise) postovanje svih ogranicenja;)
Relacija Prnjavor - Brod:icon_smile:
05022013282.jpg

05022013285.jpg


i 6 keceva:D
05022013284.jpg

:cool:
 
Član
Nemam nikakvih novosti ali imam informaciju koja mozda nekom bude znacila>
Naime pobrljavili mi park senzori i naravno prikopcam dijagnostiku koja kaze senzor br 6 u prvom braniku.
Nazovem ovlasteni kazu 206KM
Odem u lokalnu prodavnicu autodijelova cisto da pitam , kazu mozemo nabaviti po vasem broju dijela 140KM. Pristanem. Dio odmah sutra stigao. Izvadim stari on identican kao i zamjenski. Sapsolutno sve isto pise , cak i MB logo na njemu i svi serijski brojevi isti.
Ali prc... I nakon zamjene greska opet ista. Kao da nisam ni mijenjao. Pomislim da dio nije ispravan.
Kontaktiram lokalnog servisera MB vozila da oni pogledaju u cemu je stvar.
Ubacivali i oni taj moj senzor , sve isto. Donesose isti takav iz skladista , ubacise i gle radi. Cijena senzora 100KM + rad 20KM
Senzor opet identican prethodnima.

Inace na senzorima pise BOSCH, a proizvodi ih tako jedna nebitna firma iz mexica. Tako da ako ih kupite u MB dobicete ih u MB pakovanju za debele pare.
Zivili mi;)
 
Top