Mercedes C200 - 2005 - Facelift

Mercedes C200 - 2005 - Facelift

Član
Evo nakon dugo vremena novo auto u garaži, Golf ide na prodaju jer jednostavno neznam šta bi više uradio na njemu.
U garažu je stigao Mercedes w203 C200 2005 god. Facelift, nakon dugo gledanja i traženja našao sam jednog u perfektnom stanju sa pocinčanim blatobranima i pragovima (ovi Mercovi imaju problema sa limarijom pa zato).
Stvarno sam prezadovoljan ovim što vidim jer ova W203 nema nijednu jedinu packu na sebi, kupljena je u Njemačkoj od prvog vlasnika i na satu ima 217000,svi servisi odrađeni i promjenjen čitav kočioni sistem.

Od opreme posjeduje: ABS, ESP, tempomat, klima, grijanje siceva, grijanje retrovizora, 4x el. prozori, senzor za kisu,senzor za svjetla,automatsko zatamnjivanje šajbe,bluetooth, el. pomjeranje siceva, alu 16''...

N0IzOy1.jpg

0olRcKl.jpg

V8AO6OV.jpg
 
Član
Jaoo enterijera svidja mi se u svakom smislu koji je motor upitanju,vozio sam se pozadi ima vise mjesta nek audi a4 2003 god.
 
Član
Danas ugrađeni xenoni 6000k i komplet bijelo LED osvjetljenje (enterijer i eksterijer) a evo i par slika nakon pranja :D

AbW4Xcu.jpg

49HdJOr.jpg

uHRYYyh.jpg
 
Član
Trebao si ici bar na 5000K xenone, kod mene su 6000 i nocu na kisi ne vidis nista :D
Inace, ova serija mercedesa ima dizajn koji nikad nece zastarit
 
Top