Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Ostavi drvo, ljepse je, originalnije, samo ako imas kakvog dobrog stolara da ga sredi, mada mozes i ti, malo ga izbrusiti i uzeti lak za drvo ali u spreju(mislim da bi to bilo to, opet proguglaj malo oko restauracije). Jedino ako se tebi svidja crno uzmi foliju piano black, pa polijepi dobices slican efekat kao i sa lakiranjem, a ne unistavas Lorinser volan :icon_smile:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ostavi drvo, ljepse je, originalnije, samo ako imas kakvog dobrog stolara da ga sredi, mada mozes i ti, malo ga izbrusiti i uzeti lak za drvo ali u spreju(mislim da bi to bilo to, opet proguglaj malo oko restauracije). Jedino ako se tebi svidja crno uzmi foliju piano black, pa polijepi dobices slican efekat kao i sa lakiranjem, a ne unistavas Lorinser volan :icon_smile:

A jel nece biti glupo da ostane ovaj drveni dio a unutra nemam ama bas nista drveno,ni jednu jedinu lajsnu??? Mislim,meni je svejdeno,svidja mi se i ovako i onako... :icon_biggrin:
e sad jedino ne znam sta vi kazete,jel da ostavim drveno ili da ide u crno??? Ajmo jos neko nek se izjasni,imam jedan glas za drvo...
Glasanje pocinje sad......... :lol:
 
Član
Ma volan je dobar nego nek si ti tablu nasao to je poso :cool:
Nego jarani probajte mi pronac vozacevu patosnicu moja je sva izderana crnu po mogucnosti, vidim dobro vam krenulo pa reko de i ovo :icon_biggrin: platit cu ja
 
Član
George je napisao(la):
Ma volan je dobar nego nek si ti tablu nasao to je poso :cool:
Nego jarani probajte mi pronac vozacevu patosnicu moja je sva izderana crnu po mogucnosti, vidim dobro vam krenulo pa reko de i ovo :icon_biggrin: platit cu ja

Pa tablu smo nasli relativno brzo,obisli par otpada,tamo vamo i iskopali je nekako :icon_biggrin: A trazio sam i ja patosnice,i to sve u kompletu al nema ni za lijeka,nevjerovatno... I nadjem nekako zadnje dvije u osrednjem stanju i nista vise :icon_mad: A za prednje su mi rekli da moze i od 190-ke,al ne bih ja bas rekao...
 
Član
Pozdrav drustvo,nisam odavno nista pisao,a radilo se svasta pomalo,uglavnom sve sitnice neke. Sredio sam onaj volan ofucani,sad vec lici na nesto (hvala clanu <enkoo> ;) ) Evo slika:























I evo ga na kraju kako je ispalo... Ja prezadovoljan :icon_biggrin:


Moja kolekcija :lol:


A evo i par slika onako "usput"...



Ovo je visina auta kad nas je 3 unutra. Kad nas je 4 vec zapinje :lol:






Stop svjetlo mi bilo zacadilo od one "rore" sto je bila prije,pa sam to skinuo i oprao iznutra




pozz do sledeceg javljanja ;)
 
Član
allex je napisao(la):
Pozdrav drustvo,nisam odavno nista pisao,a radilo se svasta pomalo,uglavnom sve sitnice neke. Sredio sam onaj volan ofucani,sad vec lici na nesto (hvala clanu <enkoo> ;) ) Evo slika:

Nista brate samo uzivaj :)
Mercedes ti je perverzija :)
 
Član
Amer13 je napisao(la):
Volan je legao super ;) jos samo tu rucicu mjenjaca da izbacis i to je to ;)

Moram se sad baciti u ozbiljnu potragu za nekom rucicom finom,nesto nikako da naleti neka :icon_biggrin:
 
Član
Pa dal da stavim drvenu??
Nije mi to palo na pamet,al zanimljiva ideja :cool:
Mozda bi se nesto moglo uklopiti sa volanom...
 
Član
slobodno opleti sa drvenom rucicom nece biti promasaj. samo nastoj da je ista nijansa rucice i volana ili prefarbaj i ruciccu sa cim si i volan
 
Top