Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Član
George je napisao(la):
jaro cime si farbao grile? ako nije tajna... super ti je ispalo ;)

Hvala brate,ja sam se iznenadio kako je fino ispalo,sija se ;) A farbao sam ga sa crnim sprejom (na prvoj slici). Najobicniji crni sjajni sprej,nije mat. Kupio ga gdje se prodaju boje i lakovi,5 KM,nista posebno... Al sam presao jedno 5-6 puta sigurno,skoro citav potrosio :lol:
 
Član
morat cu i ja probat samo cu ja uzeti sivi ;) odradit cu komplet grile i rastavit farove pa i one grile ;) probaj i ti isti su nam farovi, ja nevolim one kockaste ovako je više old timer i u maglenke cu staviti zute sijalice bas me zanima kako ce biti

evo ti malo inspiracije :lol:

1zohgs4.jpg
 
Član
Ma extra ce to ispasti,samo lagano. A ja sam uzeo crni,ljepse mi nekako izgleda,razbija malo ovu monotoniju,sve bijelo jebi ga :icon_smile: A moji farovi su ok za sad,al cim pocnu da "mijenjaju boju" sredicu ih i ja sivom bojom ;)

Auuuuuuuu kakav je ovaj plavi,majko mila :lol: ;)
 
Član
RE: Mercedes Benz w123 restauracija - Nove Felne

Evo stigla i jedna prinova,Ronal 15'' 7J :cool: Zamijenio ih za one moje petokrake...
Sta velite,jel valjaju cemu???









 
Član
Extra prijatelju to je to. Samo ih treba sredit malo i ja bi srce obojio u bijelo a falc ispolirao;)
 
Član
Hvala brate ;)
A ima malo posla oko njih,prvo da ih dooooobroo ocistim,prljave su boze sacuvaj :lol:
Planiram da stavim na njih ili 205/60 ili 205/65 gume. Mislim da 205 nije puno siroko za ovu felnu...
 
Član
Braco moja mila,u zivotu nisam vidio prljavijih felni... Ne znam dal je ovo ikad oprano :D E zato sam ih ja danas ribao jedno 2 i po sata,otpale mi ruke. E sad se samo cekaju nove gume,za koji dan a onda :123:

Samo da kazem da su felne uzivo mnoooooooooogoo bolje i vece,na slikama mi nesto bezveze...









 
Član
Evo malo i ja da se javim :icon_biggrin:
Pronasao sam nekih rezervnih dijelova za Merdzana,onako cisto nek se ima :cool:
Stajalo je ovo dobrih 6-7 godina u nekoj garazi...









A onda nakon sat vremena ribanja i pranja... :icon_evil:








I za kraj par "umjetnickih" :D




 
Top