Mercedes 190d- mini project

Mercedes 190d- mini project

Član
- Zamolio bi prvo da admin - moderator obrise temu u garazi starijeg datuma jer otvaram novu.

Godiste: 1984
Snaga: 55kw
Kubikaza: 2.0
Alu felge: Remotech 14¨ sa gumama 195/60/14
Dodaci: ABS, Servo, Šiber, el. retrovizor.
Moji dosadasnji radovi:
- Zamjenjen volan sa drugim orginalnim mercedesovim
- Ugradjeno daljinsko zakljucavanje
- Stavljena muzika pojacalo i woofer
- Stavljeni ollo xenoni
- Stavljena LED bijela svjetla, unutra i tablice
- Stavljena LED Dnevna svjetla
- Spusten sa crvenim oprugama
- Zatamljeni zmigavci i štopke
- Prefarbane alu felge

Planovi:
- Tablet, (cekam drzac)
- Poliranje
- Prednju masku (gril) ofarbati u crno, skidanje potkovice
- Staviti koji sticker
- Chrome prstenove za sat
- Srediti limariju i staviti siroku lajsnu
- Novija sjedista

Auto naslijedio od oca, ciji je vlasnik 20 godina.
Kritike i pohvale prihvatam :D
Slike od pocetka pa do sada, bice boljih slika ubrzo.

p2igu.jpg
psrg.jpg
rxai.jpg
48j1y.jpg
k3pn.jpg
ug2nh.jpg
0v8h.jpg
2yz2.jpg
6s40i.jpg
fkj1y.jpg
yr60.jpg
3mjo.jpg
 
Član
Nije los merc, al sta ce ti tablet u autu bolje kupi neke felge vece i bolje, i ove led na braniku su meni fuj općenito, a ako se tebi svića samo naprijed ;)
 
Član
Drug stavi mu samo neke 18-ke,zatamni je i kao sto si rekao siroku lajsnu.Bas sam jednog gledao ista boja i zatamljen na 18-kama fino je izgledao;)
 
Član
Nije los merc, al sta ce ti tablet u autu bolje kupi neke felge vece i bolje, i ove led na braniku su meni fuj općenito, a ako se tebi svića samo naprijed ;)
Lahko mi je skinuti kada isfuru uzivo je dosta bolje, a tablet vec imam samo drzac cekam.
Felge mozda sljedece ljeto max 16" preko nista.
 
moj ti je savjet drug da poskidas to sa branika pod hitno. :D i ne bih iso ni sam preko 16ke felge. mozda neke bbs, monoblock ili mjesecarke. sve ih u 16kama imas ako se ne varam. lijep mercedes, da se navozas. koliko ima kilometara na satu? pozdrav
 
Član
moj ti je savjet drug da poskidas to sa branika pod hitno. :D i ne bih iso ni sam preko 16ke felge. mozda neke bbs, monoblock ili mjesecarke. sve ih u 16kama imas ako se ne varam. lijep mercedes, da se navozas. koliko ima kilometara na satu? pozdrav

Neka ih jos malo dok ne pregore hehe.
Trenutno jedino bi mi pasalo zamjena + doplata za vece felge, a da uzimima pored ovih nebih jos.
Blizu 360.000 bez otvaranja motora :), pozz.
 
ova slika pored sto ima jos jedan mercedes e ono je prava stvar nista prekovise ali sasvim dovoljno za ove merc....savjet neke druge felge malo vece kad si vec spustio kako vidim malo bar i da su vece felge mogu i 17 ke ako neces 18ke neces se pokajat kad postavis sigurno ....daju se ove mecke sredit pravo ...a udobni su za voznje
 
Član
Druze sto se mene tice,sredi mu limariju da nema tacke na sebi i da se sija. To kad uradis,uradio si 80% posla. Onda ti ostaje samo neke dobre 16ske,falcare, i bice extra. Zaboravi stavljanje 17-ski i 18-ski na w201,to nikako. 17-ske mozda i nekako,ali 18-ske ni u ludilu,za w201 su lijepe i siroke 16ske prava mjera,i moze bolesno da izgleda. Taman si ga malo i spustio. Masku u crno odradis.

Sve ove sitnice,led diode,sijalice i ostalo sto kosta po 20-30-40 maraka je obicno bacanje para,koje trebas skupljati za felge,vjeruj mi,znam iz iskustva :) Ni siroka lajsna ti nije neophodna,jer vidio sam hiljadu sredjenih 190-tki sa uskom lajsnom koje su samo ispolirane,spustene i sa dobrim felgama,i vjeruj mi da izgledaju prebolesno. Mislim da bi ti ove moje 16-ske koje imam na w123 legle k'o budali samar :)
 
Član
Druze sto se mene tice,sredi mu limariju da nema tacke na sebi i da se sija. To kad uradis,uradio si 80% posla. Onda ti ostaje samo neke dobre 16ske,falcare, i bice extra. Zaboravi stavljanje 17-ski i 18-ski na w201,to nikako. 17-ske mozda i nekako,ali 18-ske ni u ludilu,za w201 su lijepe i siroke 16ske prava mjera,i moze bolesno da izgleda. Taman si ga malo i spustio. Masku u crno odradis.

Sve ove sitnice,led diode,sijalice i ostalo sto kosta po 20-30-40 maraka je obicno bacanje para,koje trebas skupljati za felge,vjeruj mi,znam iz iskustva :) Ni siroka lajsna ti nije neophodna,jer vidio sam hiljadu sredjenih 190-tki sa uskom lajsnom koje su samo ispolirane,spustene i sa dobrim felgama,i vjeruj mi da izgledaju prebolesno. Mislim da bi ti ove moje 16-ske koje imam na w123 legle k'o budali samar :)

Nista preko 16-ske nebi stavljao, nasao sam mercedesove petokrake 16-ske jeftino ali je daleko momak, da je u Sarajevu otisao bi da pogledam.
Poliranje i maska u crno za koji dan dok se vrijeme popravi, limarija je zasticena gdje truhla da se ne siri, u godinu bi trebalo to generalno uraditi i prefarbati da bude perfektno.
 
Član
I nemaš potrebe za nečim većim od 16ke, ali traži mjesečarke ili neke druge klasične original mercedesove felge, jer mu nijedne ne stoje bolje, i ove ledice su isfurale davno!
 
Top