Mercedes 190D Bavaria

Mercedes 190D Bavaria

Član
Dobro, zaključili smo svi da momak ne radi pravu stvar, nema potrebe da mu solimo pamet više. Nadam se da će se malo opametiti i poslušati ekipu sa foruma, jer mu u biti ne želimo ništa loše.
Aj sad kume, stani na loptu i nastavi sa sređivanjem merca, i daj nam slike ;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
Dobro, zaključili smo svi da momak ne radi pravu stvar, nema potrebe da mu solimo pamet više. Nadam se da će se malo opametiti i poslušati ekipu sa foruma, jer mu u biti ne želimo ništa loše.
Aj sad kume, stani na loptu i nastavi sa sređivanjem merca, i daj nam slike ;)

upravo tako :cool:
 
Član
pa zavisi kakav imas ukus, ako hoces neki agresivniji izgled ugledaj se na dtm verziju :D ako hoces taj isti motor da koristis onda zamijeni sve sto treba, stavi neki fabricki tocak (oldsKUL) i unutra naravno bez kozni enterijer sa full mahagonijom i eventualno diskobol na retrovizoru :cool:
 
Član
bgm komsija polako sa tom jurilicom,nije ona za tog;) kao sto su ti i kolege govorili neke felge nabaci ,,ispoliraj i jos nekih sitinca i lagano :icon_biggrin:
 
allex je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Dobro, zaključili smo svi da momak ne radi pravu stvar, nema potrebe da mu solimo pamet više. Nadam se da će se malo opametiti i poslušati ekipu sa foruma, jer mu u biti ne želimo ništa loše.
Aj sad kume, stani na loptu i nastavi sa sređivanjem merca, i daj nam slike ;)

upravo tako :cool:

ABD dok malo para dodje i dok od oca dobijem dozvolu posto je 1/3 moja 1/3 sestrija i 1/3 oceva.....sestra se slozila sad samo moram nagovorit caleta (tip je kamen)
 
Član
Fin Mercedes samo pazi kako vozis ako mislis u budocnosti da ostanes i da ga sredis.....
Recu te caletu da brzo vozis pa neces dobit mecku ako mi ne uplatis 100km :D
Moram i ja predstavit od caleta Opela ,,Opel Kadet E Tuborg ili Hajneken :lol::lol::lol:
 
Član
Vidjao sam mercedesa par puta , dobar al nije za te "Need for Speed" poduhvate 156 Km/h još na onoj magistrali....Kao što su rekli , fele (u pod) , poliranje il farbanje..Sve najbolje ;)
 
Yellow je napisao(la):
Mercedes190DBavar je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dobar baby benz.... Nego de malo vise podataka o tom bavarac edisn ako nije problem. Koliko ima kw, na osnovu cega si zakljucio da je to bavaria( neka naljepnica, nesto...)..... Ja koliko znam tako nesto nije postojalo....

Ovako ovaj ima 76 KS (54KW) i znam da je bavaria posto pise u saobracajnoj a i bilo je na gepeku dok neki cigo ligo nije skinuo pi*ka li mu mmmmm.....xD.....al ide ko zmaj :D...... ko zna gdje je petlja sicki lukavac razvucem ga 150 (iz oba pravca) na autoputu u srbiji ga je stari razvukao na 178 km/h i nemoze vise ni 0.5 km/h :D

Ma ja volim Nissan Skyline GT-R R34 ali nemogu ga imat pa zato imam ovo cudo i trudim se da naucim gdje mu koji saraf stoji ;)....(jest da mi nije to struka al sto se mora nije tesko xD) a sto se tice ovog masinu sam mu prije 2 god sredio da valja nova bosh pumpa karike,procepljam mu ventile svaki dan od kuce do faxa tj tuzle po magistrali duplo ili nista (preko ogranicenja) xD....dosadasnji max na toj magistrali mi je 156 km/h mogao sam i vise al mi se neki mamlaz sa astricom ubacio ispred xD



Ja bi bio najsretniji kad bi ovo bila zajebancija
potpis citam i ne mogu da vjerujem koji lik samo nastavi


 
Benny_BMW je napisao(la):
Fin Mercedes samo pazi kako vozis ako mislis u budocnosti da ostanes i da ga sredis.....
Recu te caletu da brzo vozis pa neces dobit mecku ako mi ne uplatis 100km :D
Moram i ja predstavit od caleta Opela ,,Opel Kadet E Tuborg ili Hajneken :lol::lol::lol:

hehehhe

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
zadnja-kocnica je napisao(la):
:icon_eek:
Nasao djeturuma propilavat po stare dane sramota :D
Sinko za tebe nije mercedes... ;)


kupi golfa :lol: :123:

kad bi mi za lijeka trebalo necu golfa kupit ;)
 
Član
Mercedes190DBavar je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
Fin Mercedes samo pazi kako vozis ako mislis u budocnosti da ostanes i da ga sredis.....
Recu te caletu da brzo vozis pa neces dobit mecku ako mi ne uplatis 100km :D
Moram i ja predstavit od caleta Opela ,,Opel Kadet E Tuborg ili Hajneken :lol::lol::lol:

hehehhe

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
zadnja-kocnica je napisao(la):
:icon_eek:
Nasao djeturuma propilavat po stare dane sramota :D
Sinko za tebe nije mercedes... ;)


kupi golfa :lol: :123:

kad bi mi za lijeka trebalo necu golfa kupit ;)



too brateee to se cekalo :cool:
 
Član
Mercedes190DBavar je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
Fin Mercedes samo pazi kako vozis ako mislis u budocnosti da ostanes i da ga sredis.....
Recu te caletu da brzo vozis pa neces dobit mecku ako mi ne uplatis 100km :D
Moram i ja predstavit od caleta Opela ,,Opel Kadet E Tuborg ili Hajneken :lol::lol::lol:

hehehhe

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
zadnja-kocnica je napisao(la):
:icon_eek:
Nasao djeturuma propilavat po stare dane sramota :D
Sinko za tebe nije mercedes... ;)


kupi golfa :lol: :123:

kad bi mi za lijeka trebalo necu golfa kupit ;)



bolje ti sebi kupi biciklo ,dzabe ces tako ubit nekog ;)
 
Benny_BMW je napisao(la):
Mercedes190DBavar je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
Fin Mercedes samo pazi kako vozis ako mislis u budocnosti da ostanes i da ga sredis.....
Recu te caletu da brzo vozis pa neces dobit mecku ako mi ne uplatis 100km :D
Moram i ja predstavit od caleta Opela ,,Opel Kadet E Tuborg ili Hajneken :lol::lol::lol:

hehehhe

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
zadnja-kocnica je napisao(la):
:icon_eek:
Nasao djeturuma propilavat po stare dane sramota :D
Sinko za tebe nije mercedes... ;)


kupi golfa :lol: :123:

kad bi mi za lijeka trebalo necu golfa kupit ;)



too brateee to se cekalo :cool:



Ma kakav crni golf....uzmes bure nabacis volan i 4 tocka na njega i eto ti golf 2
 
Član
Ocigledno da si pogresno informisan jer takav mercedes osim sportline nije nosio nikakve druge oznake.
Svi oni imaju isto kw,samo zavisi za koje je triziste namjenjen pa tako ima i manje ili par vise kw.Kod nekih je 51,52 ili 55.
Maximalna brzina takvog mercedesa je nesto manje od 160km/h i satovi sa godinama mogu da lazu i preko 20-25km/h.Bavaria je proizvodjac felgi i istina je da ih mercedes par puta koristio na svojim novijm doradjenim autima od drugih tunning kuca.

Sreca je da nije prije imao naljepnicu heineken ,imao bih i drugi naslov teme sigurno!
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Ocigledno da si pogresno informisan jer takav mercedes osim sportline nije nosio nikakve druge oznake.
Svi oni imaju isto kw,samo zavisi za koje je triziste namjenjen pa tako ima i manje ili par vise kw.Kod nekih je 51,52 ili 55.
Maximalna brzina takvog mercedesa je nesto manje od 160km/h i satovi sa godinama mogu da lazu i preko 20-25km/h.Bavaria je proizvodjac felgi i istina je da ih mercedes par puta koristio na svojim novijm doradjenim autima od drugih tunning kuca.

Sreca je da nije prije imao naljepnicu heineken ,imao bih i drugi naslov teme sigurno!

Gdje da potpišem :D :lol: ;)
 
Top