megane dart vader :))

megane dart vader :))

Član
ouu ovo tek sad vidim sve pohvale za trud i ulozeno..prednji kraj nista vise dirati samo ove ledice kad spustis nece biti..a jesi kontao sta za zadnji dio meni bi bilo lijepo da se ovako moze upasovati sa ovog megana branik...
$_86.JPG
 
Član
ouu ovo tek sad vidim sve pohvale za trud i ulozeno..prednji kraj nista vise dirati samo ove ledice kad spustis nece biti..a jesi kontao sta za zadnji dio meni bi bilo lijepo da se ovako moze upasovati sa ovog megana branik...
$_86.JPG
pozzz sofa ;)
tesko da bi se od ovoga moglo upasovati jer skroz je drukcije nazad , moglo bi se jedino izrezati oko ovoga grilla nazad pa taj dio uklopiti u moju al se bas ne isplati nikako , al bi se ovako nesto moglo odraditi zanju malo popuniti od lajsni prema dole poravnati i spustiti je vise prema zemlji...
06022008330ni41cxp2.jpg
 
Član
jedino se moze postojeca da se prepravi
renault-megane-sedan-pilot-c60523ff531088f02-0-0-0-0-0.jpg


c08200c18863.jpg

a kolega je nesto pokusavao pa nije bas najbolje ispalo , kontao je novu napraviti....
dsc00546smw.jpg

dsc00547xod.jpg
 
Član
Maa samo lagano ne zuri nigdje dok bude spustanje bit ce vrh..po meni je na crvenom ovom kulturno i ovo sto si ti uradio ovo sve mi je previse glomazno..:)
 
Imam ti ja covjeka za branike ;) doneses sliku takav i dobijes , jest da je cijena malo jaca al tako je kad se pravi custom :D
 
Top