Mazda 323P 1.3 16v (stigla, slike na str.2)

Mazda 323P 1.3 16v (stigla, slike na str.2)

Član
Eh da fino sve napisem :)

Auto kupljeno u 9mj 2010, extra stanje. Serija koja se proizvodila jako malo razdoblje. Po meni mnogo ljepsi izgled (ne zato sto je moja) nego u drugih 323 serija. Auto je 98'god, jako mala potrosnja (do Zenice i nazad 10km haha), dijelove nije tako tesko nabaviti kao sto se price za japance i moze fino potegnuti za svoju kubikazu :)

Evo par slika dok je bila na PiK-u :

slika-11970-2010-08-1283222139-velika.jpg

slika-11970-2010-08-1283249063-velika.jpg

slika-11970-2010-08-1283229561-velika.jpg



Svije prijedlozi/kritike su dobrodosle :)
 
Član
RE: Mazda 323P 1.3 16v (U fazi popravljanja)

ajde sredit ces ti to ,ja sad po slikama gledam,vidim poznato mi ovo gdje je zelena slikana,tu sam ja zivio,kalibunar,zgrada iznad Djotle:icon_biggrin:
 
Član
RE: Mazda 323P 1.3 16v (U fazi popravljanja)

ArminM je napisao(la):
ajde sredit ces ti to ,ja sad po slikama gledam,vidim poznato mi ovo gdje je zelena slikana,tu sam ja zivio,kalibunar,zgrada iznad Djotle:icon_biggrin:

Tu ja i zivim :D Ta zgrada sto se vidi na slici...Kalibunar je sila :lol:
 
Član
RE: Mazda 323P 1.3 16v (U fazi popravljanja)

Dado16v je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ajde sredit ces ti to ,ja sad po slikama gledam,vidim poznato mi ovo gdje je zelena slikana,tu sam ja zivio,kalibunar,zgrada iznad Djotle:icon_biggrin:

Tu ja i zivim :D Ta zgrada sto se vidi na slici...Kalibunar je sila :lol:

i ja sam bio u istoj haman,ili je onaj drugi ulaz,mislim da je taj gdje je auto parkirano,drugi ulaz od onih stepenica koje vode dole prema magistrali:icon_biggrin:
 
Administrator
RE: Mazda 323P 1.3 16v (U fazi popravljanja)

nek je sa srecom sa projektom i da napravis da bude kako treba.... redovno nas izvjestavaj sa radovima ;);)
 
Član
RE: Mazda 323P 1.3 16v (U fazi popravljanja)

ArminM je napisao(la):
i ja sam bio u istoj haman,ili je onaj drugi ulaz,mislim da je taj gdje je auto parkirano,drugi ulaz od onih stepenica koje vode dole prema magistrali:icon_biggrin:

Druze ovo je tzv. prva lamela, stepenice imaju i pored ove i pored trece lamele...

pioneer_09 je napisao(la):
nek je sa srecom sa projektom i da napravis da bude kako treba.... redovno nas izvjestavaj sa radovima ;);)

hvala drug
 
Top