mater im.........

mater im.........

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ljudi jutros se probudim kad imam sta vidjeti,provalili mi u auto....Skinuli mi naprijed masku bez znaka,bijele zmigavce,antenu,a unutra policu zadnju sa zvucnicima(sony) i zamisli upaljac:icon_question:,eto ako ko naleti da neko prodaje navedeno,neka mi javi da "fino popricam" sa njima......:icon_mad:
 
Član
hjoooj i upaljac...hahahaa...izvini jbg al mi smjesno sta ljudi kradu pa to je za nepovjerovat...
 
Član
Mom drugu su razbili oba retrovizora poderali nozem sjediste i odnijeli samo pepeljaru iz Duje ...

Smijeshno ali istinito :$
 
Član
ma jebes upaljac,stavio ga ja iz honde neke,nije nesto ni bio,sreca pa meni nisu sjedista izderali,slijedecu sedmicu stavljam alarm i mozda lumar folije,moju 2-ku jednom su pokusali ukrast,a sada je eto obili....pa nek samo neko kaze da je beza alarm i lavlja na dvojku stavljat......:icon_mad:
 
BHT Ovisnik
prijatelju,tebi je dvojka vrijednija nego nekome nova A6;) normalno da se valja zastiti,al tko god to da je uradio valja ga izdegenecit,evo taman mi majka dosla,djedu neki pljackao kucu sve zivo prevrno,kako je cuo auto pobjego oni ga vidili kako otrca uz livadu nisu znali sta je,kad su dosli u kucu sve zivo prevrno:icon_mad::icon_mad: sve bi ja osakatio,samo da je uhvatiti:icon_mad::icon_mad:
 
i meni su provalili i ukrali radio i usb!
od kad imam novi radio vadim ga pa taman se isa popisati sekundu!
inace isto namjeravam staviti alarm toliko mocan da je u stanju ostetiti sluh doticnome gospodinu u blizini moga auta
 
ma to je sve bilo naruceno,sto je tebi ukrao...
mom haveru otvorilo auto,znaci nema cega nije bilo unutra,ukralo mu samo dasku od gepeka...na njoj bila dukserica nike original,samo je sklonilo i uzelo dasku....a da ne pricam za sony zvucnike i ostalo...:icon_evil:
 
Član
Pa fkt svaki dan sve vise i vise tih debila...Meni neki dan ukrali kljuc od auta sa daljinskim i kljucem od garaze...i to sa sanka iz radnje,,nigdje veze.sve brave morao mijenjati...ne ide mi u glavi sta ce mu...josh znam sve ko je bio,ali...nema jos uvijek nishta od njih...
zalosno je Bgm,cuj upaljac....svasta:icon_mad:
Ma sve redom guzvati ko limenke od sprajta:lol:
 
Član
pregledaj ti malo auta od novopecenih chunera koje vidjas po gradu, moguce da je nekom nesto zafalilo pa se tvoj nasao prvi na meti, nazalost!!!
 
Član
ma pogledat cu ja,ali bolje im je da nisu toliko glupi pa da stavljaju na svoja auta,i da ih sretnem negdje u gradu samo su sebi probleme napravili.......
 
Član
ccc pa dokle ovo vise ide pocet ce jos malo obijati i garaze i vatiti sitnice iz kola a sto im je opaljac trebao nije mi jasno
 
Član
RE: mater im......... - bhtuning.com

Ma ja nisam niti isao u policiju,niti imam namjeru,vece su sanse da cu ih ja naci nego oni,dijelove sam halalio vec a za ostalo bi "raspravili" ako ih nadjem........
 
Član
RE: mater im......... - bhtuning.com

:icon_confused:fakat sramotno sta se sve krade vjeruj mi treba u svako auto ugraditi alar bez obzira sta god da imas vrijedno u njemu ....... a upaljac su vjerovatno ukrali zato sto je trebalo vremena da to sve poskidaju pa su upalili prvo cigaru pa sve to poceli skidati :D

haj drug uzet ces ti i bolje mozda sad nek je sa srecom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top