market.ba oglas

market.ba oglas

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odgovorio ja na ovaj oglas:
http://www.market.ba/oglas/215416

Evo sta sam mu napisao:
Pozdrav, deder ahbabino pošto vovaj suzjuki intjuder?? zainteresovan sam da ga kupim za okokuče da vozijem.
koliko more ici uz pun gas?
more li od mog Olova do Sarajva/Tuzle stic za 15minuta?
to meni treba, da sve prestizem uz karaulu.
hajde prika, za koliko bi mi ga prodo?
dobar mi za sela, bijo bih glavni!
a more li to cudo vozit zena moja? malo je krupnija, more li izdrzat taj tocak?
jel otaj ima one neke petarde sto se upale kad hoces brze da ides,gledo sam na televizoru kako neki voze.
hajd braca,odgovori.


I odgovorio mi on:

HE HE EH,AHBABINO bas si me nasmijo,za razlikou od ovog prije tebe,posra mi se na motor i rece daj krsina i dase on nebi falio!! e reko mu dami se lijepo napusi k...a i sta to on vozi kad mu je ovo SMECE! nego buraz,zasad stvarno nije za prodaju,sta te drugo interesuje,imam ja jos par komada,ovaj mi DRAG JE BO MA TER SVO JU!! ganjo saam ga pohajle i uganjo,tako da ti mogu rec nemoj mi kvarit furku (zasad) kad nadjem sta jace od 700 kubika,opet intruder,onda moremo eglenisat! do tad budi mi dobar POZZ
 
Član
vristim bgm,oplakah,drag je bo ma ter svo ju:lol::lol::lol::lol::lol:
svakakvih ludjaka:lol::lol:
 
Član
Da ne otvaram novu temu pa da ovde dogodovstinu ispricam.
Jooo Prije mozda 1 godinu na marketu gledam ja golf ove 3 cu tacnije i naletim na jednu i ajde da je pogledam , da vidim sta ima ovo ono , kad tamo de je opremu nabrajao ono klima abs el.podizaci stavio komande na volanu !!!!! svirena s desne i lijeve strane :icon_evil: kad sam to vidio odam sam iscupo kabal iz struje uff cu komande na volanu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top