M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

renault_fan je napisao(la):
auu ev komsije,ma bmw je sila svaki put kad ga vidim u gradu zastane mi dah hehehe.....koji zvuk,ma perverzija cista.
prvo sam mislio da je to ovaj bmw drift bihac

taj sa snimke je Mario iz Minhena kojem sam ja još dok je imao 12 godina prenio ljubav za automobilima i učio ga voziti, automobil je identičan mom (auspuh je isti) osim felgi i još par sitnica , dečko vozi odlično samo što je njega sad snašlo (divljanje po gradu) mene je prošlo prije 10 godina, ja sam isto lud za gasom ali ne po svaku cijenu nego kad se ukaže 100%prilika , često ustanem oko 3h pa na ostrožac kad se poželim dobre vožnje, pozzz
 
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
auu ev komsije,ma bmw je sila svaki put kad ga vidim u gradu zastane mi dah hehehe.....koji zvuk,ma perverzija cista.
prvo sam mislio da je to ovaj bmw drift bihac

taj sa snimke je Mario iz Minhena kojem sam ja još dok je imao 12 godina prenio ljubav za automobilima i učio ga voziti, automobil je identičan mom (auspuh je isti) osim felgi i još par sitnica , dečko vozi odlično samo što je njega sad snašlo (divljanje po gradu) mene je prošlo prije 10 godina, ja sam isto lud za gasom ali ne po svaku cijenu nego kad se ukaže 100%prilika , često ustanem oko 3h pa na ostrožac kad se poželim dobre vožnje, pozzz

za voznju u sitne sate po ostrozcu sam cuo jos od brata za tebe,a prije si imao sjecam se crnog 525i bimera...hhehehe....sretno sa M bimerom
 
Član
RE: M 5

hvala svima , a vidim da ima dosta komšiluka na forumu sa dobrim pilama , neka neka... pozdrav svima
 
RE: M 5

Beautiful Mechanical Wonder :)

tesko je nac prave rijeci e39 M5... WOW :) sve cestitke i puno predjenih km :)

(jedino mozda njegove stock felge?! il neke alpinine a?)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top