M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

mahe007 je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
slucajno nadjoh na fejsu :)))) vole te djeca iz tuzle dodji opet da im snove ispunis :)))

9321_1222649850556_1358261987_30659047_2840174_n.jpg

ko je ovo pike ? :D

ne znam nasao na fejsu slucajno kopajuci slike drugih ljudi :)) neki klinac iz tz ljubi m znak od rinalda :))

znam tog momka moj imenjak zove se Mahir lud za BMW-om.Njemu nesto Salem dodje ako ga znate.

ako je odrastao uz Salema onda me ne čudi što je BMW fan , neznam jeli Salem prodao svog M5 E34
 

IGY

Član
RE: M 5

evo i od mene koja fotka ovog ljepotana, ovaj put sam 100% siguran da je tvoj :)


IMG_3611.jpg



IMG_3612.jpg



IMG_3613.jpg



IMG_3618.jpg


IMG_3619.jpg



;)
 
Član
RE: M 5

hvala frendu i tebi još jednom , ovo su mi prve fotke ovako kvalitetne do sada je sve slikano sa mob. :cool:
 

IGY

Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
hvala frendu i tebi još jednom , ovo su mi prve fotke ovako kvalitetne do sada je sve slikano sa mob. :cool:

nema na cemu, jos da sam te nasao pa da gdje prebacimo auto gdje nije ovolika guzva bilo bi super :)
 
Član
RE: M 5

IGY je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
hvala frendu i tebi još jednom , ovo su mi prve fotke ovako kvalitetne do sada je sve slikano sa mob. :cool:

nema na cemu, jos da sam te nasao pa da gdje prebacimo auto gdje nije ovolika guzva bilo bi super :)

tu sam bio prekoputa cijelo vrijeme sa SM timom, jbg i ja sam mislio da ću upoznati više raje sa foruma ali et, biće prilika ;)

tnx ljudi , drago mi je da vam se sviđa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top