M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

OggyBoy je napisao(la):
Klasnice-BL, moja omiljena relacija:cool:
Naravno, i povratak:cool:
Svaka cast, ali ja ne bih smio ovoliko, svega sam se nagledao na ovom putu:icon_sad:
200 i milina:cool:

cesta je dobra , samo bi bilo bolje da je fizički odvojena , vjerujem da si se svašta nagledao jer nikada nisam prošao tom relacijom a da nije bila gužva što nije razlog da se ne potjera ergela ako se ukaže prilika , he he pozzz
 
Član
RE: M 5

I mene to nervira sto fizicki nije odvojena:icon_mad:
To bi vec bila druga prica:cool:
Ma da ti ne pricam cega sam se sve nagledao:icon_sad:
Smrtnih slucaja koliko ti volja, pa onda znas sta je u pitanju:icon_sad:
 
Član
RE: M 5

Ova zvijer ostavlja bez daha...A bash shto rece ovaj..BMW-ov zvuk je odmor i za ushi i za dushu..Malo se provozati i dodjesh sebi,zaboravish na sve..;)

A shto se tice ulja..normalno da troshi..a fazon je najvishe u viskozitetu..Npr. Ja sam koristio Castrol 5w-40w i trosio mi je oko 1l na nekih 1500 - 2000 km (zavisno od voznje) a da sam koristio 10w-40w njega bi troshilo oko 1l na 3000 km..Ali s ovim 5w-40w auto radi kao Svicarski sat..do nekih 4000 o/min...a tek se poslije cuje BMW-ova narav..:lol:
 
RE: M 5

druze,pa trebao su ga u dnevnu jos uparkirat hehe...btw vidio sam te u ponedeljak navece oko 19:30 ja namotao malo na tebe i pandicu al nisi me primijetio sigurno hehehe.......imas opasan face de se nekad nasmij :lol:
 
Član
RE: M 5

Davor_ je napisao(la):
Kao sto bi se reklo u "pajcu"

upravo tako , he he

renault_fan je napisao(la):
druze,pa trebao su ga u dnevnu jos uparkirat hehe...btw vidio sam te u ponedeljak navece oko 19:30 ja namotao malo na tebe i pandicu al nisi me primijetio sigurno hehehe.......imas opasan face de se nekad nasmij :lol:

mogo bi ti mene i udariti pa tek onda da te skontam , u pande slabo grijanje pa prozori zaleđeni , ništa se nevidi, a facu nemogu promjeniti iako sam druželjubiv i komunikativan ko me ne poznaje rijetko mi se obraća jer izgledam preozbiljno, he he , skoro mi kolega s posla kaže da bi jedan dečko volio da se upoznamo i da malo pogleda auto al nije smjeo da mi priđe pa njega zamolio da me pita , he he , jesmo se ismijali...

boss_C200 je napisao(la):
kad su psi u blizini ne pali bmwa da ne bi morao cistiti za njima poslije:lol::cool:

:lol::lol::lol:
 
Član
RE: M 5

Ma vrijedi sipati i da proliva gorivo iza sebe :)
a M5 je u planu kad se malo smirim od ovih driftalica :) provozao sam ga par puta i neces vjerovat svidjelo mi se .)
 
Član
RE: M 5

bmwscaner je napisao(la):
Ma vrijedi sipati i da proliva gorivo iza sebe :)
a M5 je u planu kad se malo smirim od ovih driftalica :) provozao sam ga par puta i neces vjerovat svidjelo mi se .)

navozao sam se ja svakakvih bimera ali ovaj mi nekako najslađe hoće u bok, jednostavno mi sve želje ispunjava :icon_smile:

ZELA GTI je napisao(la):
svaka čast.čim ga sipaš voliš auta. više M bemvea,manje passata

obzirom da su rijetka auta koja sam imao a da troše ispod 15-ak litara, 20 l koliko mi ovaj uzimana 100km mi se čini kao jack pot obzirom šta zauzvrat dobijam , pozzz
 
RE: M 5

haha.ma neka druze pande,a jednom kad bude okupljanje sad pred ljeto u gradu...imacu u vidu da te zovem onda.
Mi smo pravili pred zimu jedan meeting,oko 20-30 auta bilo islo se malo i na dubovsko i tak.Et slj put kad bude valjda se i upoznamo pa da vidim tog bimera malo BLIZE hehe....uvijek si u pokretu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top