Lutrija BiH crno na bijelo namjestanje

Lutrija BiH crno na bijelo namjestanje

Član
Razlika je u tezini loptica! Jer one koje ne trebaju da budu izvucene su dosta teze od ostalih, a evo to potvrdjuje i ovaj video gdje 3 krene i drugi put da izadje! Ovo je provjereno sto se tice tezine, jer se nekad u Bg radilo sklapanje loptica ;).

A najbolje rade italijani kad izvlace Superenalotto, zavezu oci nekim klincima i oni izvlace po jedan broj ;)
 
Sjecam se ja ove emisije,bas mi je tada trebala jos jedna 3 (trica) da sklopim deseterac,i kad izvukose drugi broj bilo mi je krivo,jbg.nije mi se dalo...


:D:D:D
 

wkd

Član
mene samo zanima kome nastele i kako se ja mogu prijaviti da meni nastimaju :D

ne fkt, moj gazda je prije zivio u jednom gradu na istoku Bosne(ne bih da imenujem), dobio bingo i u Sa otvorio 2 hotela a nije bio nikakva faca il tak nest ..
 
BHT Ovisnik
al ovi u studiu su mogli da vide ako je izasao ?

i da,u mene je susjed dobio cca 100 000 km prije nekih godinu dana na bingu,inace skroz normalan covjek,vozio stariju fiestu
 
Administrator
po mojoj nekoj pretpostavci uopste broj 3 nije ni dosao na izlaz prvi put, već je toliko ofirno to što kamera snima bubanj i naglo skrenu na komisiju i Hazim govori broj 3 i smije se. Oni tu prate kombinacije i gledaju da im ne izleti džek pot i tako su smutili i stalno mute, ne kontajući da se mogu zajebati kao što su se zajebali na ovom primjeru. Da kamera drugi put nije snimila bubanj i broj 3 sve bi to prošlo ne primijećeno :)
 

OmO

Član
pioneer_09 je napisao(la):
po mojoj nekoj pretpostavci uopste broj 3 nije ni dosao na izlaz prvi put, već je toliko ofirno to što kamera snima bubanj i naglo skrenu na komisiju i Hazim govori broj 3 i smije se. Oni tu prate kombinacije i gledaju da im ne izleti džek pot i tako su smutili i stalno mute, ne kontajući da se mogu zajebati kao što su se zajebali na ovom primjeru. Da kamera drugi put nije snimila bubanj i broj 3 sve bi to prošlo ne primijećeno :)


Bravo ;)

Upravu si, ponovo sam pogledao 1. video i uvijek snime broj koji izadje, ovaj put to nisu uradili.
 
i kad mi kaze ne bi otisao iz ove zemlje...a dao glupan pare koje je zaradio i ljudi ga napravili jos vecim glupanom,naravno nisu se udostojili ni da objasne,slazu a kamoli izvinu se...KAD JEDNOG COVJEKA NE BOLI TO STO GA NIKO NE POSTUJE I PRAVI BUDALOM,ON NE ZASLUZUJE DA MU BUDE BOLJE...zato se o nama i pricaju vicevi jer smo glup narod :icon_mad:
 
Top