Ludi komsija!

Ludi komsija!

Evo nekoliko njegovih bisera!
Inace to biciklo je vani nekih 20-ak dana!
A na natpisu je pisalo i prezime,samo sam radi njegove privatnosti to obrisao!:lol::lol::lol:
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    360,4 KB · Pregleda: 71
  • 2.JPG
    2.JPG
    466,9 KB · Pregleda: 69
  • 3111.JPG
    3111.JPG
    518,5 KB · Pregleda: 87
  • 4.JPG
    4.JPG
    450,9 KB · Pregleda: 105
  • 5.JPG
    5.JPG
    111,3 KB · Pregleda: 204
Hahaha majkemi ovo je sevap odvrnut prednji tocak i odnijet biciklo negdje sakrit, pa sjedit i cekat reakciju haha!
 
Član
Al' je usidrio biciklo, svaka mu cast.:D
Mislim da na tankeru za sidro ne koriste ovakav lanac.:D
De mazni mu bajk, a ostavi tocak, imas pivu od mene.:D
 
Ma nije njegovo ni auto,vec mu sin radi kao auto lakirer...pa ljudi dovuku d ofarba!
Inace taj covjek je na mene zvao policiju 5-6 puta,zbog toga sto parkiram na putu-uz ivicu,gdje nikome ne smetam!
Kaze da je njegov put!:lol::lol::lol:
Dodje policija ismije se,i ode!A ja ono malo inat pravim-*ebem ga u zdrav mozak!:lol::lol:

OggyBoy je napisao(la):
Al' je usidrio biciklo, svaka mu cast.:D
Mislim da na tankeru za sidro ne koriste ovakav lanac.:D
De mazni mu bajk, a ostavi tocak, imas pivu od mene.:D

Gledat cu da mu sakrijem,al *ebes budalu,taj ti 3-4h u jutro,voza se sa drugim biciklom...a zna i oko 5h,pustiti muziku...pa narod budi!:lol::lol:
Bas ,sad u februaru-snijeg je do koljena,ja posao u TZ,u 4:30h u jutro (morao odvuci prijatelja-posao na skijanje)...kad on na biciklu!!!:lol::lol::lol:
 
Ma svako ima svoju budalu, i u mene prvi komsija hoce da lupa meni auto uvijek kad stanem na putu ispred svoje kuce, podje se derat kako je sve to njegovo hahaha, stvarno ima poremecenih osoba, a vecinom su to oni koji cijeli svoj zivot nisu nista ili su skroz malo ostvarili, pa onda oni koji zaradjuju oko njih, j*u u zdrav mozak non-stop!
 
marko_v je napisao(la):
neko mi je ukrao biciklo jer ga nisam dobro vezo lancom! :lol:

Neko mi je ćoriso baciklo, jer ga nisam dobro vezo lancem :lol::lol::lol::lol::lol:


TROUBLE@
jel to kod one praone, odma iza mosta :lol::lol:
 
Top