Lucas metlice brisača?

Lucas metlice brisača?

Član
Ja koristio valeo, bosch i sad kupujem ove jeftine aero 4-5KM po metlici i mijenjam ih cesce...godinu dana maksimalno su dobre i onda zamijenim i to je to... valeo neke platio 30KM dvije prednje, bile uredu godinu i po, i onda su vec za bacanje
kupovao sam i neke aero u Fisu u Vitezu, 9-10KM komad, srednja žalost. Problem je sto kod novih auta vecinom mogu samo originalne, koje su extra al im je i cijena fina :D za kedija sluzbenog, 70KM dva komada :D za mene malo previše
 
Član
Ja u bingu kupio najjeftinije. 3km dva brisaca... I svake godine promjenim, nema problema. Nebi jarane dao 50+km za brisac, radije bi ostavio auto, i isao kisobranom
 
Član
Odlicno si rekao. Ja se prejebah uzeo kod nuica...skripe i nw brisu 10 dan. Odem reklamirati. Kaze vozi malo proce to.....ne prodje nikad!
 
Član
A da, na vw lupu sam imao te fenci aero twin brisace... Raspitao se za cijene, nesto oko 30ak km bile... Kupim samo gumice (bingo ili fis, oko 3km) i njih zamjenim, a oni nosaci stari ostanu...
 
Član
Ma nemam ja fisa blizu, problem je to kačenje, a i dugi brisači, 70cm. Kaže ovaj u maja šopu da ima sa odgovarajućim kačenjem. A jesu oni novi, ali ako će škripati i muljati, nema koristi od njih.

Ako vec zivis u Lukavici, kako nemas fis blizu? Imas u halilovicima fis , i imali su bosch metlice koliko se sjecam i jos neke noname..
 
Član
Imam i ja te lukasovee na alfi za sad odlično brišu jedan platio 15 jedan 14km
Uzima se na komad koja ti treba dimenzija ja uzimao na nestro pumpi stari su poprilično mrlji.
 
Top