Lose gorivo na "Dva lava"

Lose gorivo na "Dva lava"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a sta majke ti moze drugo bit, nego voda...???
ovako da trokira, to moze samo bit voda, ne vidim drugi razlog, jer ipak je motor star 20 godina koji je sav u mehanici (bez trunke elektronike), tako da bi trebao da "guta" sve sto se tice goriva...
 
Član
Ma svagdje ima tih prica i mitova, a da nabalja vecina s iste "pipe" to jeste ali sta kasnije rade s tomnaftom....... e tu je problem ja mislim
 
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NMbYMqvxaAw&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NMbYMqvxaAw&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
LudoA je napisao(la):
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NMbYMqvxaAw&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NMbYMqvxaAw&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

hahahah....e svaka ti cast, dje se ovog sjeti...heheh..bas me lijepo nasmija :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
@trizex: samo ti naspi...pa kad i tebi pocne trokirat, javi mi se...ja se ne bi zajebavo...OMV zakon...ni jednom do sad nisam imo problema s njihovim gorivom...

@adi187: to je zato sto ima vode u gorivu...pa u ljeto i ispari ta voda, al se sad zaledi i jebe...u tom je fazon...

Nisam ni ja al Daki jeste, zato mene boli, tankam gdje stignem, prije dok sam trazio izgovor da se provozam tankao na OMVW stalno, sad uglavnom na Petrolu i Ini, i ponekad EP jer su mi usput.

A trokiranje je meni regulara pojava, bilo bi mi neobicno bez njega

heheheeheh fiat krsh! :lol: ja sipam na petrolu vec duuze vrijeme i nikad nisam imao problema...
 
Član
neces ni imat...ipak je to renomirana firma, koja postoji vec dugo godina...a ko je ovaj, niko i nista...sam naziv pumpe ti govori...xD
 
Faya_M5 je napisao(la):
a sta majke ti moze drugo bit, nego voda...???
ovako da trokira, to moze samo bit voda, ne vidim drugi razlog, jer ipak je motor star 20 godina koji je sav u mehanici (bez trunke elektronike), tako da bi trebao da "guta" sve sto se tice goriva...

Vecinom prljavstina u gorivu zaprlja karburator i filtere i sl. ;)
Govorim ti o ovome, jer cesto nabavljaju (dva lava) gorivo preko firme mojih roditelja (necu spominjati ime radi reklame ;)) pa sam upoznat malo vise o kvaliteti goriva na ovim rafinerija na kojima ovi manji distributeri nabavljaju gorivo...jer konkretno u ovoj "mojoj" (mada nije moja) firmi znam da se nikad nista u naftu nije dodalo i upoznat sam koliko varira kvalitet goriva koji dolazi iz tih rafinerija.

evo ti jos jedan primjer, a boga mi ovo je renomirana kompanija:

Schumi je napisao(la):
Ja nasuo super na OMV-u na Breci,auto nemirno radilo,trzalo,stucalo,da te Bog sacuva..Naspem na energopetrolu i auto se preporodilo
vidis ;)
 
Član
ne kazem je ni da je OMV zlatan, al bolji je od njih, i ja nisam nikad imo problema...eto kod nekog guta ovo s Dva lava, kod mene nece...tako i za OMV obrnuto...
 
N

nenad

Sto se tice Tuzle, sipam na Zovki i Ini i gorivo je OK, na Energopetrolu sam imao losih iskustava dok sam vozio Kadett-a jer je uzasno gorivo znalo biti, na OMV-u sam prestao sipati kada mi je pumpadzija nasuo par litara vise nego sto je kapacitet rezervoara :icon_eek:,

daki je napisao(la):
Ja za PETRICA, ali u Bjeljini imam samo rijeci Hvale. Predjem osjetno vise nego kada naspem na OMW, i auto mi nekako ugladjenije radi. A cijena, mislim da je sada 95 nesto ispod 1.60 KM

Slazem se sa Dakijem, svaki put kad tamo prolazim sipam kod Petrica i stvarno ima pravo dobro gorivo, a uvijek puno jeftinije nego kod nas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top