Ljetovanje Crna Gora Iskustva I Savjeti

Ljetovanje Crna Gora Iskustva I Savjeti

BHT Ovisnik
Po cemu ja i Tibor ? hahah
www.putovnica.net
jednostavno odes na smjestaj i nađes u bilo kojem gradu, odabares po cijeni i to je to, imas recenzije, mislim da ne postoji stranica za veci i jeftiniji pronalazak. Dalje planiram skupljati novac pa istraziti Tursku :D
 
uj jbt, nisam znao da te to tako jeftino izaslo :/ pa super
kako si za voznju? jesi li odmarao? prijateljica prosle godine isla u grcku sa autom, i u skoplju je prenocila.. ti?
 
i mene zanima vezano za put...znam da vozis na plin, ima li pumpi, jesu li te peglali na granicama...koliko je trajalo putovanje otprilike...
 
BHT Ovisnik
Ja i nisam odmarao, cak sto vise jeo sam u putu dok sam vozio, nazad sam stao da obiđem malo Drač i vozi dalje, stajao samo sipat plina, voznje cirka 12-13h jer se brzo vozi kroz albaniju, po ogranicenjima oko 15h...
U Albaniji je za nepovjerovat svako 2-5km pumpa, al bukvalno ! Nema na svim plin, ali ga ima jako mnogo, mada je cijena malo veca, kako plina tako i goriva. Cijena plina u CG je oko 0,7€, u Albaniji oko 0.75, dok je u grckoj 0,85-0.89, na rijetkim mjestima se moze naci za 0.82 kao sto sam ja nasao i tu jedino nasuo, dok je Diesl u Grckoj oko 1,35€, a benzin cak oko 1,75€... tako je slicno i u Albaniji oko goriva... Ja sam nasuo pun u Mostaru, pa pun u Cg, pa pun na jeftinijoj u Albaniji skoro na granici tako da ne moram sipati vele u grckoj jer sam odma progooglao cijene, koje su na internetu manje nego uzivo haha i eto srecom nasao u Grckoj jeftino plin pa tu natankao pun jer je bio skoro prazan i onda opet pomalo svugdje da bi vise natocio u CG, uglavnom moze se usparat
Te pumpe obicno izgledaju ovako i radi na njima tko stigne, ovo je cak jedna od vecih ahha, inace su samo po 2 tocionika, to izgleda kao u Nevadi u Americkim filmovima :D
24399809768489667129.jpg
 
Član
Inace u cg(budvi) je promjenjivo vrijeme, pripazi se toga, prekjuce je kisa padala skoro citav dan, dns je sunce peklo do maloprije evo sad kisa pljusti sve su sanse da necu moc ni izac iz sobe vcrs.
Uzivo :D
 
Član
@CoL3 bas ti je bilo dobro na fotkama izgleda extra a sta je tek uzivo
@Svi
Hvala puno svima na odgovorima, meni je pomoglo definitivno CG ne. gdje god sam spomenuo ovu temu dobio sam vise negativnih nego pozitivnih odgovora, naravno svako ima svoje misljenje.
 
Top