Ljetovanje 2009

Ljetovanje 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
meni stari napravio bazen, pa kad se naucim skakat na glavu napunice ga vodom :cool: aaa ovo ljeto ce da bude najbolje do sad, aBd-a, apsolventska ekskurzija u Grcku, 11 dana...ce da bude lom op op op..al zato nista od KR pod haubom... :icon_sad:
 
Član
Nadam se da cu iskoristit par dana godisnjeg pa malo na rafting na Uni...Bihac ili gdje okolo...ako ne onda razapet peskir na ovaj pjesak i przit guzove na 60+..:D
 
Član
u junu na majorku, a ono izmedju i poslije.. od istre do dalmacije, gdje nam se svidi :cool:
 
Član
Outrage provjeri ovo. Ja sam bio prosle godine, a idem i ove. Nevjerovatna ponuda all inclusive:

Bungalov sa 4 kreveta, wc, kuhinja, vanjski (terasica) i unutarnji sto sa stolicama i parking za auto ispred bungalova.
Zatim restoran sa bife doruckom, ruckom i vecerom - ogroman izbor jela za svaki obrok.
Sokovi, pivo i vino sve toceno, ohladjeno tokom cijelog dana koliko hoces
Plaza super
Lokacija Kastel Stafilic izmedju Splita (15-ak km) i Trogira (3-4 km) - potrazi na karti.

Osim uplate aranzmana i goriva za auto nisam imao gdje potrositi ni kune jer je sve uracunato u cijenu (osim izleta u Trogir i Split).

Cijena aranzmana 7 dana oko 550 KM po osobi, djeca do 7 god. besplatno.

Odi u najblizu turisticku agenciju da se raspitas. Preko njih i uplati i to je to.

Evo i link da pogledsa malo: http://www.urlaub-anbieter.com/Split-3.htm
 
Član
Hehehe znam gdje je to prelijepo mjesto,bio samo prije nekoliko godina jos sa osnovnom skolom na eskurziji :D jel proradio kad onaj tobogan veliki :lol:
 
dsc00103z.jpg


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top