Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
Drugovi koje gume kupiti a da sto manje buke proizvode....205 55 16 ima li mi neko preporuciti koju marku da se ne zeznem
 
Član
Drug sad te imam brate bruje drama.kaze mi lik cekaj dok ih sunce malo "ugrije" da ce se slabije cuti...mada trenutno buka je bas uzasna
 
Član
Ne znam koji je model sutra cu pogledati.al bruje isto da su mi lezajevi otisli.zimske gume se ne cuju nikako dok ove uh....
 
Član
Debica Presto, općenito sa Debicom sam imao dobra iskustva, uloženo/ dobiveno, držanje na mokrom/ suhom i koliko se može km prevaliti.
90KM komad 205 55 16 Viba Tuzla... Javim neke utiske buke i kako se ponašaju.


 
Član
E toga se brate i bojim.mada ove trenutno dobro drze na cesti.kad je mokro bas su dobre al sto su bucne malo je reci.zimske gume mi se nikako ne cuju a ove kao da nemam lezajeva
 
Član
Da ne otvaram novu temu...

Ima li iko iskustva sa TRACMAX gumama, ljetnim gumama? Kakve su? Cuo sam da su ovako dobre ali da su dosta nekane pa se jako brzo trose, za jednu sezonu i gotovo... Sto ja ne vjerujem da se jako brzo trose pa cak ni zimska se ne bi tako brzo potrosila,jer se ipak radi o ljetnim gumama...
 
Super Moderator
Nije niko vozio jer je hectora 3 novi model. Hectora 2 je poprilicno dobra guma
Tracmax sam imo ljetne na jednom autu, dosle uz auto napola potrosene. Nisam imo nesto hrabrosti da ih isprobavam, al sa normalnom voznjom nisam imo problema
 
Član
Nije niko vozio jer je hectora 3 novi model. Hectora 2 je poprilicno dobra guma
Tracmax sam imo ljetne na jednom autu, dosle uz auto napola potrosene. Nisam imo nesto hrabrosti da ih isprobavam, al sa normalnom voznjom nisam imo problema
A znas li koji su dot bile te tracmax? Kad su bile napola potrosene jesu li bar bile stare 2-e godine ili? :D
 
Top