Lik je nevjerovatan,ja sam oplakao

Lik je nevjerovatan,ja sam oplakao

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa u pravu je lik vidis da nije HGT. Idi brzo pravi naljepnicu pa da bude i tvoj HGT, cim pise to je to, i jos dodaj turbo nitro ultra mega saso mange ovo ono :D:D:D

Znam za jedan slucaj kad se prodavao stojadin odnosno yugo skala naravno bez sibera a prodavao cicica neki sa sinom.
Dosao je lik pa pita imali ovo ima li ono i zapitkuje on a sta god pita taj dedica kaze ima, i na kraju dodje do sibera i pita ima li siber a cica kaze ima, a sin ga vuce kaze ma nema tata odakle siber. A cica kaze: MA IMA MAKAR MALO!!!
 
Član
ovo je bio puntich sto posto od samy-a .. momak je iz travnika znam ko je izvidjenja.. citao sam oglas neki dan i pisao se kako je napisao:lol::lol::lol::lol::lol: eto al_Galone u tebe nije hgt :lol::lol:
 
Član
elmir je napisao(la):
ovo je bio puntich sto posto od samy-a .. momak je iz travnika znam ko je izvidjenja.. citao sam oglas neki dan i pisao se kako je napisao:lol::lol::lol::lol::lol: eto al_Galone u tebe nije hgt :lol::lol:

dole kod Besta blizu stoji parkiran prodaje se HGT :lol:
 
Super Moderator
ahahahahahahahahahahhahahahaahhahah aja sam umro na ono tvoj nije ni HGT ahahahahahahahahahahahahah
joj koji kralj e ovo je za nagradu :lol::lol::lol::lol:
 
Član
druze zvizni ti dizela u kupea i ima da ode :icon_smile:

"Spojleri s prijeda, odzada,sa strana!" HAHAHHAHA :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top