LG LCF-600UR pitanje?

LG LCF-600UR pitanje?

Poz narode , zanima me da li se na ovo cudo spaja normalno woofer? Prijatelj je kupio sve spojio al ne svira po njemu kako treba dok kod prijatelja na sony-a kad spoji duplo bolje dere , do cega moze biti ?
 
Član
Ja cu sutra spajati ozvucenje sto sam uzeo, isti radio imam, pa ako bude sta oko toga javim ti kako i sta. . .Ali i do playera je dosta. Jucer sam spojio kenwood koji me je ostavio bez teksta koliko je dobar . .i to na ove zvucnike klasicne sto sad imam.
 
Član
Kod mene je taj HU i bez problema radi Woofer samo se treba
ustimat na playery u opcijama . . . btw puno bolje radi nego sony :D
 
Član
Pa kako zna da ne svira dobro jesul prije te iste komponente bile spojene na neki drugi HU il prvi put sad sve spaja ?!
Nek proba na pojacalu postimat malo frekvencijeil na playeru al ima sta od podesavanja
 
da , svirale su na drugom playeru i to sony-u i svira ok , ovde sad ubacili jedva pod rukom da osjetis da se bass mice
 
Član
Pogledaj u upsutvu od playera pisel sta o stelovanju, mozda ima neko posebno dugme koje otvara meni za naprednije postavke !
 
Član
Ja sam spojio pojacalo i woofer na ovaj player . . .Nisam nasao neke opcije za stelovanje, ali da dere, DERE :D Masira bubrege u Cliu :cool: mada planiram sad uzeti neki kenwood ili pioneer koji ima vise opcija za stelovanje ozvucenja . .
 
Član
Imas opciju SW u playeru ON i OFF. Upali SW i pisat ce ti na Displeyu SUB. Kad to upalis u EQ ima SW pojacavanje do 50. Polako pojacaj do 30 i vijdet ces razliku u jacini i dubini bassa. I ja sam ovo trazio i isprobao radi ko ludoo. Ali da bi mi ovo radilo morao sam 5 puta prespojit pojacalo i testirat.
 
Top