Lexus LFA vs Nissan GT-R

Lexus LFA vs Nissan GT-R

Član
Veliki srednji prst za Italiju.... Da ih malo podsjete što znači imati 3 papučice...

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/nJI1fhEjMwI&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/nJI1fhEjMwI&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Ljubomora vlada u cijelom svijetu, gleadm neke internetske stranice, pa čovječe, izgleda daće izbit rat zbog toga što je Porsche najbolji i najbrži. Ljudi ne mogu podnijet da je to istina.
Iskreno mi je žao, ali dosadna priča o GTR-u je završena prije nego što se očekivalo. :lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ljubomora vlada u cijelom svijetu, gleadm neke internetske stranice, pa čovječe, izgleda daće izbit rat zbog toga što je Porsche najbolji i najbrži. Ljudi ne mogu podnijet da je to istina.
Iskreno mi je žao, ali dosadna priča o GTR-u je završena prije nego što se očekivalo. :lol:

Drug nemoj da mislis da je ova zaj*ancija zbog Porsche-a, naprotiv imam i previse respecta prema Porsche-u, ali ovo je bilo malo na racun Baxa i njegovog audija! :D
 
Član
Porschefan je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Sto se tice brzine na pravcu, tu je novi Porsche 911 Turbo PDK nedodirljiv, sa 3,1 - 3,4 do stotke i 11,1 na 402 metra :cool:

... i ne samo po pravcu, na 99% posto testova na trkaćim stazama razlika između njega i GTR-a je od 2-5 desetinki sekunde, to je ustvari ista brzina... :icon_biggrin:

Što se tiče Lexusa i GTR-a, zna se da su vrhunac tehnologije i performansi, ali to su proizvodi po uzoru na playstation... :icon_rolleyes:
...evo... ne mora biti Porsche u pitanju, da imam toliko para da mogu birati uvijek bi uzeo Aston Martin ili Maserati, neka su sporiji na stazi...
Ovi japanski bolidi nemaju duše, i ružni su bože sačuvaj, džaba im sve najbolje preformanse.

nebi ja rekao da nemaju duše.
jesi vidio kada GT-R uživo?
auto je toliko ljep da glava boli.
 
Vidio ga u Splitu, bio ZG reg. tablica srebrne boje,možda znaš tko je vlasnik :icon_question:, agresivan izgled, dobar zvuk, sve 5, ali vidio sam i Maserati Granturismo, od toga bole i muda i glava :icon_smile: ;)






addo je napisao(la):
Drug nemoj da mislis da je ova zaj*ancija zbog Porsche-a, naprotiv imam i previse respecta prema Porsche-u, ali ovo je bilo malo na racun Baxa i njegovog audija! :D

Ma ko će skontat svu za.ebanciju :icon_smile: ,opet priče i rasprave padaju oko nečega šta sanjamo.
Ali do sada kad je Porsche naveo da njihov auto može ostvarit navedeni podatak (kao što je ovo 7.18 na Nordsch.), on to i učini. Samo hoću reć da nije ovo blamaža i reklamni trik, njima to ne treba niti su se ikad bavili tim stvarima.
 
Član
vidio sam tog sivog, ne znam ko je vlasnik, ali zato znam ko su vlasnici crnog i bilelog GT-R-a ZG registracija.
crni mi je daleko nejljepši od te tri boje.
 
Član
u Varazdinu( 80km od zagreba :D ) voze dva GTR-a, crni i crveni... i nikako im boja ne stoji :lol:

samo sto me ubija cinjenica da ih vlasnici nikad nisu vozili preko 150km/h :icon_evil:
 
Top