Leon FR iz zenice

Leon FR iz zenice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me poznajel ko ovaj automobil jer sam se zalijepio za njega hausss ....
Naravno osobu koja ga vozi da li pazi auto i to jer nezz isplatil mi se ici u zenicu ako je neki levat koji samo gasa i to.... http://www.pik.ba/artikal/1128727/seat-leon-tdi-fr-sport/




:cool::cool::cool: đ
U naprijed hvala ;)
 
Član
Pricalo se o ovom autu u temama na forumu, pretrazi malo, trebao bi da nadjes neke informacije, ili posalji poruku nekom od clanova iz Zenice npr. Limpi, strujaze, edoze, Shelby...
 
Član
Dobar je ovaj Leon ..Nisam vidio nikad da gasa momak..Kulturno sve..Auto je pojava..Nepusi , okolo lijep ocuvan..
 
Član
evo ja sam dosad dva leona imao i mogu reci da je ovaj auto vjerovatno udaran nema drugog razloga jer je airbag volana mjenjan ,mozda to nije nista strasno ali jbg taj airbag sto je na njemu nije orginalni,jest ali sa obicnog leona,ali dobro izgleda,ma nema to veze dali auto pusi a dali se gasa ja sam svoje gasao a nisu pusili,a ima momak iz teslica negasa ali pusi opasno.pozz
 
Član
bolje da znas da je udaran,pa da ga bolje pregledas,ako nije strasno onda kupis...a oanko kontas da je sve super i kasnije se ispostavi da je belaj ;)
 
Član
da da to uredu,pogledaj stakla na autu dali su sva jednaka,nisam ja rekao nemoj kupiti mjenjan airbag nego samo kazem sto sam primjetio da neodgovara prema orginalu
 
Član
ja ga juce vidio ispred Ultre u zenici, poslije toga bio parkiran do mene ispred dzananovica, ono sto sam ja vidio jeste da je vanjski izgled totalno ok, nije izlupan auto ni najmanje, ocuvan je pravo, sad kakva je masina to ces samo znati ako odes da ga vidis. zagledao sam ga bas bas, jer znam da se pisalo o njemu na forumu, rekoh da vidim jel bas takav kakvim su ga opisali na forumu, dobar je memo:cool::cool:
 
Član
ne gasa, barem po gradu zato sto su mu povelike gume :D

al ne cesto je u gradu, lagano kulira, auto sa vana barem u extra stanju, ne klepece, fino radi,(ne kao neki dizeli sto se cuje dvije mahale da dolazi...) ne dimi, al da slozi gasa, ja ga nijednom nisam upratio da stisne u gradu :icon_eek: garant propuse dizne na autoputu ponekad :icon_rolleyes:
 
Član
Sve u svemu odustao sam od kupnje auta radi nekih treci razloga mislim zamjene ( uzimam jos jedno auto malo radi posla ) hvala svimaa;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top