laptop...

laptop...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
...kad ga upalim, nema nikakve slike na ekranu, okrenem lampu prema monitoru, nazire se slika...
Znaci monitor radi samo osvjetljenje u njemu neradi, dali se moze napraviti ili se mora monitor komplet promjeniti...

Gdje servisirati, isplati li se i koliko je od prilike kesha...
 
opel ASTRA je napisao(la):
...kad ga upalim, nema nikakve slike na ekranu, okrenem lampu prema monitoru, nazire se slika...
Znaci monitor radi samo osvjetljenje u njemu neradi, dali se moze napraviti ili se mora monitor komplet promjeniti...

Gdje servisirati, isplati li se i koliko je od prilike kesha...

jesil siguran da ga nisi zatamnio skroz ili neko da ti nije dirao znaci pritisnes i drzis fn tipku i neku gore od oni F tipki i tu imas pojacavanje i smanjivanje nedjeluje mi da je crkao ako se nazire slika
 
Član
kako da se nisplati...na kraju krajeva i kad bi monitor morao mijenjat opet se isplati...polovan mozes naci za cca150km...a mozda nije rikno pa i jeftino prodjes...odnesi nekom u servis nek pogleda sta je..provjeri ti postavke prvo...nesto mi tu smrdi..

to sto mirza kaze...nesto i ja sumnjam da je on crk'o...
 
Član
Da, vrlo vjerovatno nije otišao, nego si vjerovatno malo postavke osvjetljenja zeznuo, ak nubude išlo, odeš na servis pa da uistinu vidiš što mu je...
O kojem je laptopu riječ??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top