Lakiranje auta - Kanton Sarajevo

Lakiranje auta - Kanton Sarajevo

Član
Treba mi dobar autolakirer u Sarajevu ili okolini pa bi mi dobro došao savjet oko odabira.
Auto je 2009 godina, nije nikad udareno ali imam sitnih parnica po čitavom autu koje mi smetaju i htio bi da ih riješim.
Od kaska ću izvući nekih 500KM pa bi uložio to i još doplatio ali da se uradi kako treba. Inače u ASA autu su mi već farbali krov, haubu i zadnja lijeva vrata tako da je to ko novo.
Ostaje još da se sredi zadnji branik, zadnja vrata gepeka (na jednom mjestu malo udubljenje i farma se oljuštila), prednji blatobrani i prednja vrata.

E sad ne znam je li mi pametno dirati taj fabrički lak zbog tih nekoliko parnica i da li će se uopće primijetiti razlika to što je prije farbano i ovo što bi farbao neko drugi i eventualno to što bi ostalo sa fabričkom bojom?

Ovdje sam pročitao pozitivne komentare za autolakirere:
1. Zulić - Sedernik
2. Speed - Vojničko
3. Terzić Mokro-Pale

Otišao bi ja u ASA-u ali za ovih 500KM koje dobijem od kaska mogu ofarbati vrata i jedan blatobran a kod ovih privatnika za 500 mislim da mogu sredit pola auta.

Svaki savjet i prijedlog je dobrodošao :)
 
Član
061390139 Suad Maletovic u Hrasnici nazovi tu je broj, a najbolje otici pa vidjet detaljno, pozz.
 
Top