Laguna 2 - iskustva

Laguna 2 - iskustva

Član
Ja sam imao 2 karavan i limuzinu i sa obe sam bio manje vise zadovoljan. Nisam imao nekih problema, uglavnom neke sitnice od elektronike - podizaci su boljka, neki se zale na karticu, na 1.9 obavezno preventivno zameniti letece lezajeve jer to moze da dovede do havarije motora i turbine. Kazu da i menjac od 6 brzina zna da zakuca, ja nisam imao problema.
 
Član
odrzavano il ne odrzavano laguna je blago receno smeće. Govorim iz iskustva dva prijatelja imaju i naravno da su oni prezadovoljni, naravno da ce reci vrh auto. Ispravna laguna za te pare je najbolje sto mozes uzeti, nema tog auta koji nudi komfor kao ona al opet kazem ispravna. Međutim svaka tri mjeseca kod majstora, elektronika elektronika elektronika. Kljuc ili kartica obojica problem imali. Sto se tice redovnog odrzavanja, potrosni materijali nisu skupi. Ali kazem ti jel nesto otislo sto ne spada u redovno odrzavanje riknuo si ! ja bi je uzeo samo kao poklon
 
Član
odrzavano il ne odrzavano laguna je blago receno smeće. Govorim iz iskustva dva prijatelja imaju i naravno da su oni prezadovoljni, naravno da ce reci vrh auto. Ispravna laguna za te pare je najbolje sto mozes uzeti, nema tog auta koji nudi komfor kao ona al opet kazem ispravna. Međutim svaka tri mjeseca kod majstora, elektronika elektronika elektronika. Kljuc ili kartica obojica problem imali. Sto se tice redovnog odrzavanja, potrosni materijali nisu skupi. Ali kazem ti jel nesto otislo sto ne spada u redovno odrzavanje riknuo si ! ja bi je uzeo samo kao poklon

Veliki potpis na sve navedeno!
Nevidjeno smece, nemoguce sta se sve na tom autu moze pokvariti.
 
BHT Ovisnik
Rodak je sa golfa zbog sirenja obitelji presao na lagunu. Ja mu je osobno trazio i kupio u Mostaru i sada je voza po Zenici vec 5 godina i prezadovoljan autom, 1.9 88kw. Bila presla oko 250 000,sada dosta vise. Nikakvih kvarova, dijelovi novi jeftiniji od golfa 4, neznam sta je toliko kvarljivo. Ja da trazim jeftinije,relativno novije obiteljsko auto trazio bih lagunu karavan
 
Uhhh malo me ovi komentari zabrinuše...

Zanima me samo 1.9 dci 88kw i to u karavanskoj izvedbi. Vrlo vjerovatno bi bila uvezena s vana pa me zanima može li se uvući s obzirom na novi zakon?
 
Član
Ne znam kakav im je benzinski motor, od zene dajdza kupio neki dan karavana sa 1.8b motorom, ugradjen sekvent plin. Auto 2002 godiste, jako je utegnuta, dosta dosta opreme ima, placena 4500km
 
Ma kako god sagledam, većinom je kakvo te auto potrefi. S obzirom da kod nas ljudi u većini slučajeva ne održavaju auta mislim da ću vani po auto ukoliko se odlučim definitivno za Laguni. Ako još ko ima kakvih iskustava nek piše.
 
Top