La mia nuova macchina Alfa Romeo 145 1.4 16v TS

La mia nuova macchina Alfa Romeo 145 1.4 16v TS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ev malo da bacim o novom bibiju :123: pored Lancije stize sad ovaj malo moderniji italijan...
Alfa Romeo 145 1.4 16v twin spark 2000god. solidna oprema... kao i vecian 145-ica da ne nabrajam klima, el podizaci.. i tak to tipicno italijanski ;) motor rikavela.... mahana ovih 1.4 masina lezajevi na radilici prolupala ko traktor... kontao odradit radilicu i nove lezaejve i gas... ali kad smo skinuli karter komad klipnjace pliva u karteru.. i dalje klipovi rikavela... ma motor u k*rcu da ne duzim.... ev par slka kako je to islo... uglavnom prohodala je... :)

ev dolazi na slepi..


Uploaded with ImageShack.us

i odma na kanal.. xD


Uploaded with ImageShack.us

unutrasnjost


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

eh sad kupim drugu za djelove.. frajer vec nesto rastavljao i nemogu je tako tu upalit al tvrdi da je motor kao nov i da je on dovezao iz slovenije i skinu sebi neke djelove..

donator organa na slepi...


Uploaded with ImageShack.us

i motor prebacen u moju.. sastavljeno posarafano i zamislite upali... ali jedva... vozim auto nemoze o sebi salbo skroz ide... opet u garazu, nije auto u fazi... pokusali ufazit ma nema sanse... kompresija na dva klipa otisal skroz... skidanje glave na "novom" motoru... dva klipa odalamila.. treci po dobro ostecen... jedan ventil malo tuknut... :icon_confused:
odnio đavo salu.. mora se auto sredit...
narucio sam nove djelove... klipove, karike, lezajeve, gumice ventila, dihtunge, semeringe... itd.. isl...
spektakl...
sklapanje motora


Uploaded with ImageShack.us

obradjena glava i spakovana za montiranje..



Uploaded with ImageShack.us

... masina sastavljena, pali auto, ide.. :123:

e felgice koje jako dugo stoje u garazi.. kupio za moju Lanciu al kako kazu nije kome namjenjeno, nego kome sudjeno.. kontao sam na alfu fine 16-ke al posto je bilo ovih neplanskih ulaganja za sad ce ove na nju

15" OZ racing SUPERLEGGERA



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

ee to ovako nekako izgleda al Alfi, meni se ne cini lose samo je treba dobro prizemljiti.. :123:



Uploaded with ImageShack.us

<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=abcd0018z.jpg&s=849&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>


uh kolko ispisah... na lood inasn... prvi komentar sta uradi i ulozi mogao si boing sastavit al.. hajmo veselo :123: :lol:
 
Član
Konacno je predstavi, svaka cast.
odlicno izgleda sad,kakva je alfa oko koje se ne sarafa:lol:

Felge su posebno dobre, ja navijam za original,ali ove mogu proci itekako;)
Uhvatim te nekad u gradu,sad znam sta trazim.:icon_eek:
 
Legend
neka bude sa srecom druze...odmah na pocetku si se naulagao u nju,...al bar si miran i znas na cemu si,sve u svemu jaako fina,sretno u nastavku i da je prizemis
 
dumpors je napisao(la):
Konacno je predstavi, svaka cast.
odlicno izgleda sad,kakva je alfa oko koje se ne sarafa:lol:

Felge su posebno dobre, ja navijam za original,ali ove mogu proci itekako;)
Uhvatim te nekad u gradu,sad znam sta trazim.:icon_eek:


hehe ma jedva se nakanih ima jos gomila slika al mi mrsko tovarit...
neces je jos naci po gradu.. po malo je provozam al ima jos nekiih stnica odoraditi, nesto malo lakiranja, spojler nazad na gepek sam zvabio i jos nekih gluposti... al trebalo bi i to brzo da se zavrsi...
a felgice su ove super lagane kao pero.. a lijepo izgledaju, samo kontam da ih lakiram u malo svjetliju nijansu..


enesss je napisao(la):
neka bude sa srecom druze...odmah na pocetku si se naulagao u nju,...al bar si miran i znas na cemu si,sve u svemu jaako fina,sretno u nastavku i da je prizemis

hvala drug... ide sad lagano prizemljavanje u potrazi sam za spiralama..treba dobro da legne.. ;)
 
Član
baci slika jos,ima vise ventila na slikama nego auta. Jel to ti sam sarafas oko motora,ako jesi da znam kome se obratiti,hehe.
 
dumpors je napisao(la):
baci slika jos,ima vise ventila na slikama nego auta. Jel to ti sam sarafas oko motora,ako jesi da znam kome se obratiti,hehe.

nisam sve sam, imam kolegu koji to rastura pa s njim to po malo... ;)

renault_fan je napisao(la):
zanimljiv pocetak hehehe.....sretno dalje ;)

jako zanimljiv :lol: ma tek smo poceli ;)
 
Član
Lijepo izgleda, posebno mi se sviđa unutrašnjost.. Sad bar znaš šta je i kako je, i samo održavati fino..
 
elmir je napisao(la):
dobra alfa, gdje su ti one 16ke OZove? one felge bi mu sjele ko budali samar..

a znam da bi al prodao sam ih davno jbg krivo mi j epravo sto ih prodaoh :icon_sad: dobre su ove za sad dok ne naletim na neke fine 16-ke
 
Secondo me, hai comprato una molto bella macchina, capisci?:D
Fina je Alfa ne sumnjam da ce u tvojim rukama jos bolja biti;)
 
olensoner je napisao(la):
Secondo me, hai comprato una molto bella macchina, capisci?:D
Fina je Alfa ne sumnjam da ce u tvojim rukama jos bolja biti;)

hehe Ho capito, grazie .. ;)
potrudit cemo se da je jos malo poboljsamo :123:
 
Član
Ovo me nesto podseca na moju garazu, iste muke na samom startu :) Ajde nek ti je sa srecom sad i nek te dugo sluzi, inace prelepo izgleda;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top