kupovina preko ebay-a ?!?!?

kupovina preko ebay-a ?!?!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VJEROVATNO VAS IMA VIŠE KOJI STE KUPOVALI PREKO EBAY.COM,PA NEZNAM SMIJEM LI SE I JA USUDITI KUPINI NEKE DIJELOVE (NPR. ŠTOPKE,FAROVE, I OSTALE SITINICE ) IMA LI TU NEKE RAZLIKE OD OVIH NAŠIH DJELOVA AKO NARUČIM IZ AMERIKE ....JEL POSTOJI MOGUČNOST IAKO JE ISTI MODEL AUTA DA MI NEMOZE ??? ILI MI JE NAJSIGURNIJE OVAJ NJEMAČKI EBAY.DE :icon_question: POŠTO DOSTA POLOVNIH STVARI JAKO JEFTINO MOŽE DA SE NADJE.... AKO MOŽE MALA POMOČ !!! HVALA
 
slusaj, mnogo se ljudi zeznilo, mnogima su smeca dostavljena, slika nikada nedaje realan prikaz materijala, autodijela! isto tako mnogima se posrecilo, vrlo jeftino su platili tkz. skupe stvari i nas sta ti je zakljucak svega, "macak u vrici", moze te i dobro i lose spopast!
 
Član
možda mi je bolje kladionicu da uplatim tim parama... možda bolje prođem .... isto mi je hehehe :cool:
 
Član
Ja sam narucivao stopke i farove i maglenke preko njemačkog i nisam imao nikakvog problema sa kvalitetom jedino što su mi maglenke došle plave umjesto bjele:icon_sad: ali to je zato što je naručivano od pojedinca,a kada naručuješ novo preko firmi ne bi trebalo biti nikakvih problema.
 
Član
Alen_P je napisao(la):
ja kupujem već 2 godine i sve je ok

a jel uzimas preko ebay.com ili ebay.de neznam ako naručim ovo gore iz Amerike i engleske ,nevjerujem da je sve isto.... :icon_question:

interesuje me kad plačaš karticom i kad ti pretvaraju to u eure uzmu ti nešto provizije ili ?
 
Član
Bez obzira s kojeg uzimas neces imat problema...stopka recimo za vento je stopka ha iz amerike ha iz njemacke...a u tvojoj banci ti neuzimaju provoziju za zamjenu deviza kad ti skidaju s racuna...
 
Član
sa ebay.com i sa ebay.de vec godinama nikakvih problema, pa cak sam i namjestaj (par stoja itd) narucivala i bilo sve ok
 
Član
mateo.split je napisao(la):
slusaj, mnogo se ljudi zeznilo, mnogima su smeca dostavljena, slika nikada nedaje realan prikaz materijala, autodijela! isto tako mnogima se posrecilo, vrlo jeftino su platili tkz. skupe stvari i nas sta ti je zakljucak svega, "macak u vrici", moze te i dobro i lose spopast!

Veoma je bitno da procitas sve sto prodavac napise u opisu proizvoda...

Takodjer imas feedback, dakle ljudi koji su vec kupili taj ili slicni artikl i iznjeli svoje misljenje o prodavcu i samom artiklu.

Treba biti samo pazljiv i to je to.

Dosad obavljao transakcije preko amazon.com, ebay.de, dobio sto sam i trazio.

Cak jednom preko amazona nikad nisam dobio artikl, obratio se ljudima i dobio pare nazad :)
 
ja boravim u austriji vecinu svog vremena i narucujem sa ebay.at i ebay.de, cak i nesto sa ebay.co.uk (ali se to otegne na skoro mjesec dana)...nije do sad bilo problema nikakvih...i kupovo sebi i drugima...kao sto cojk rece samo dobro procitati sve sto pise...a samo treba cekat i naleti se jeftino na dosta stvari...npr. stopke crne 220eura nove, polovne za 60 a nigdje parnice na njima...kadica Sparco za 40eur...gewinde nove ispod 250eur ne sjecam se...pa PDA, navigacije, mobiteli...svasta uzimo...ako ne dodje kako pise mozes ga tuzit na kraju krajeva...
 
Član
Ja cu vam reci samo da citate dobro i mnogo gledate i na ebay cete naci stvari ponekad i u pola cijene od nasih ovde a cesto i mnogo bolje.

Ispod slike trazite da pise da je predmet isti kao na slici, u komentarima trazite da su ljudi pohvalili taj konkretan predmet i u rejtingu prodavca trazite 99% pozitivan i onda jos jednom procitajte sve :)

Reci mi tacno sta trazis postavicu ti primjer sta cu ja naci recimo.
 
Član
ebay ima i forum, tu mozete citati, mozda je prodavac od kojeg upravo vi zelite sta kupiti, tu vec tema bio itd. otkrivaju se dupli nikovi imnogo toga
 
Član
ma ja sam baš gledao štop svijetla na ebay.co.uk i to pravo jeftino sa poštarinom 80 km bi me izašle kristalne.... haman nove ...10 slika lik postavio od njih i on bio pozitivan od druge raje 99,9 % ali nisam baš ovo znao ,hoče li mi odgovarati na mom autu ,pošto su auta za to gore tržište drugačija malo dizajnom .... i nikad se jos nisam usudio karticom da plačam preko koje platu dobivam ... ali izgleda da mi nema druge :)
 
Član
Pa ne placas karticom, prakticno nigdje osim na paypalu ne pises podatke sa kartice, a otvoris drugu i na nju uplatis malo vise nego sto su stopke ili sta vec kupujes i onda platis paypalom, a paypal ti skine sa kartice.

A da li odgovara i to bi trebalo da pise u opisu artikla.
 
Član
menjic je napisao(la):
Pa ne placas karticom, prakticno nigdje osim na paypalu ne pises podatke sa kartice, a otvoris drugu i na nju uplatis malo vise nego sto su stopke ili sta vec kupujes i onda platis paypalom, a paypal ti skine sa kartice.

A da li odgovara i to bi trebalo da pise u opisu artikla.

Hvala drug !!! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top