Kupovina polovnog laptopa Sarajevo?

Kupovina polovnog laptopa Sarajevo?

Član
Ako neko zna gdje je najbolja ponuda polovnih laptopa neka napiše ili neka stavi neki link sa pika za koji smatra da je dobra ponuda.
Spreman sam izdvojiti 400-600 KM.
 
Član
Šta ti je najpreče prilikom kupovine laptopa? Da li radiš ''prezahtjevne poduhvate'', da li postoje neke neophodne komponente (tipa 1gb graf, 500gb hdd) ili na prvo mjesto stavljaš mobilnost, dugotrajnost baterije i očuvanost laptopa (tipa po mogućnosti da je kao nov i slično)?

Inače, prilikom kupovine uvijek se uzdam u vlastiti instinkt i gledam kako proći bolje (naravno uz detaljno provjeravanje laptopa). Odlazak direktno u prodavnicu ti djelimično smanji brige ali i platežnu moć. Ono što polovno privatno možeš naći za 300 ili manje u radnji je bar 400 ili više pa sad .... :/ Razmisli.
Provjeri koje karakteristike su tebi za ugodnu i funkcionalnu upotrebu neophodne pa nas obavjesti :)
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Šta ti je najpreče prilikom kupovine laptopa? Da li radiš ''prezahtjevne poduhvate'', da li postoje neke neophodne komponente (tipa 1gb graf, 500gb hdd) ili na prvo mjesto stavljaš mobilnost, dugotrajnost baterije i očuvanost laptopa (tipa po mogućnosti da je kao nov i slično)?

Inače, prilikom kupovine uvijek se uzdam u vlastiti instinkt i gledam kako proći bolje (naravno uz detaljno provjeravanje laptopa). Odlazak direktno u prodavnicu ti djelimično smanji brige ali i platežnu moć. Ono što polovno privatno možeš naći za 300 ili manje u radnji je bar 400 ili više pa sad .... :/ Razmisli.
Provjeri koje karakteristike su tebi za ugodnu i funkcionalnu upotrebu neophodne pa nas obavjesti :)

Hvala na pomoći ;)
Što se tiče laptopa kupujem ga djevojci, tako da na prvo mjesto stavljam dizajn i očuvanost. Ništa prezahtjevno ne bi radila, igrice ne igra tako da može integrisana grafička, procesor je poželjan malo bolji i da nije neka lijeva marka naravno.
 
imas u Konzumu 645KM nov s godinom garancije nije nesto extra jak ali ne pretjerano zahtjevnom korisniku je veoma dobar i sluzi svrhi ipak novo je novo ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
imas u Konzumu 645KM nov s godinom garancije nije nesto extra jak ali ne pretjerano zahtjevnom korisniku je veoma dobar i sluzi svrhi ipak novo je novo ;)

Gledao sam ima ih novih u ovom cjenovnom rangu ali radije bi neki polovan sa boljom konfiguracijom.
 
eh to je druga stvar ako hoces nesto jace dobro otvori oci a ako mislis koristit laptop negdje pez punjaca tesko jer ces dobiti lap s ubijenom baterijom ;)
 
Član
Imao sam za prodaju dobar model pravo,ali evo prijatelj mi javio da je prodat maloprije,tako da sam editovao post...izvinjavam se...pozz
 
Član
Telefoni, Laptopi i ostala tehnika se ne kupuje polovna, to ti je moj savjet, pa ti kako hoćeš ;)
novo je novo :icon_smile:
 
Član
Imam ja dell-a studio 1555 baterija 2.5 sata centrino core 2 duo 2.4 3gb rama,320 disk,ati kartica... javi se ako zainteresovan!

http://www.pik.ba/artikal/4527575/laptop-dell/ ;)
 
Top