Kupovina, original/fabričke patosnice Volvo S60

Kupovina, original/fabričke patosnice Volvo S60

Član
Tražim kupujem originalne/fabričke platnene patosnice za S60, da nisu poderane, farbane i slično, platnene.
 
BHT Ovisnik
Na forumu tesko da ces naci, osim na piku. Ako zelis zovni u zenicu covjeka, Haris se zove. Reci da ti je Marko iz mostara sa T4 dao broj jer me zna, on bi trebao imati.
061/622-303
 
Član
Hvala druže, ali gledao sam na PIKu...nema nigdje, pitao baš u Zenici i čovjek kaže da sve što dođu u autima sve se bacaju jer su skroz loše, izgleda da ću morati preko amazona ili ebaya naručiti
 
BHT Ovisnik
Hajde pogledam ti i u Mostaru u ovom shopu gdje ima dosta patosnica, budu po 50-70km, gumene platenen zavisi koje hoces,bas dobre kvalitete
 
Član
Ajde pogledaj ako nije problem, nema veze i ako su skuplje samo da je su original i kvalitet, pitao sam i kod ovih majagume što reče Mara, nešto mi jeftine..skoro duplo jeftinije nego što sam ja nailazio na cijene vani pa sumnjam, pogledaj tu u Mostaru kada budeš mogao pa javi, platnene ;-)
 
Član
Meni se nisu loše pokazale. Malo se ova kod vozača fucnula, ne bi škodilo da su onu sredinu ojačali, ali za 40km nisu loše.
 
Top