kupovina entry-level DSLR kamere

kupovina entry-level DSLR kamere

Član
VR6Boki je napisao(la):
Dobar, uzmi ovo ak je povoljnije od DSLR-a i rijesio si "problem" aparata :icon_biggrin:
http://www.bestbuy.com/site/searchpage.jsp;jsessionid=D4B3FE855CAF4156D93FBC5C80A5B3F7.bbolsp-app05-43?_dyncharset=ISO-8859-1&_dynSessConf=8139824002984968823&id=pcat17071&type=page&st=HS30EXR+&sc=Global&cp=1&nrp=15&sp=&qp=&list=n&iht=y&usc=All+Categories&ks=960
razlika u cijeni prevelika hehe , moze i nize od ovoga ovisno u kojoj zemlji kupujes
 
Član
ELVIR__T je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Evo prodaje Igy
http://www.pik.ba/artikal/4073898/canon-550d/
nije ova za mene a i puno mi to love ,misli iskihat neku lovu ABD . I ovo sto ja mislim izdvojit puno mi je novaca al eto cef i uzivancija nije skupa nekada .


dado gti je napisao(la):
Druze ja sam kupio fuifilm finefix s4500 vjerojatno nije u tom rangu sa tim canonom al za pocetnike sasvim ekstra zum 30x 14 megapixela ekstra kamera a platio je svega 230 franaka u svici.
Pa nije losa , bas gledam na bestbuy 200$ je . :DDDD



Kupio sam FujiFilm, i ono sto ti ja mogu reci, mani se ćorava posla. Kajem se sto sam dao 300$ za njega, aparat je sranje, u low light condition se bolje ponasa moja kamera sa mobitela... Razmisljao sam isto ko ti da su na prvom mjestu pare, tj. sto manje da dam. Sad se kajem sto nisam dodao jos 300 KM i uzeo canon... Ako hoces postavit cu ti slike da se prepadnes koliko je tih "14" MP... Pikseli ti ne igraju toliku ulogu vjeruj mi. Kamera je dobra samo za micro mod i to kad je jako osvjetljenje...
Canon ili nikon nista drugo!
 
Član
corradoM je napisao(la):
ELVIR__T je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Evo prodaje Igy
http://www.pik.ba/artikal/4073898/canon-550d/
nije ova za mene a i puno mi to love ,misli iskihat neku lovu ABD . I ovo sto ja mislim izdvojit puno mi je novaca al eto cef i uzivancija nije skupa nekada .


dado gti je napisao(la):
Druze ja sam kupio fuifilm finefix s4500 vjerojatno nije u tom rangu sa tim canonom al za pocetnike sasvim ekstra zum 30x 14 megapixela ekstra kamera a platio je svega 230 franaka u svici.
Pa nije losa , bas gledam na bestbuy 200$ je . :DDDD



Kupio sam FujiFilm, i ono sto ti ja mogu reci, mani se ćorava posla. Kajem se sto sam dao 300$ za njega, aparat je sranje, u low light condition se bolje ponasa moja kamera sa mobitela... Razmisljao sam isto ko ti da su na prvom mjestu pare, tj. sto manje da dam. Sad se kajem sto nisam dodao jos 300 KM i uzeo canon... Ako hoces postavit cu ti slike da se prepadnes koliko je tih "14" MP... Pikseli ti ne igraju toliku ulogu vjeruj mi. Kamera je dobra samo za micro mod i to kad je jako osvjetljenje...
Canon ili nikon nista drugo!




koliko para toliko muzike mada Fujifilm FinePix HS30EXR veoma dostojan , pregledao sam hrpu reveiw-a gdje paririra DSLR-ima , a kompaktan je .
 
Član
Одг: RE: kupovina entry-level DSLR kamere

corradoM je napisao(la):
ELVIR__T je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Evo prodaje Igy
http://www.pik.ba/artikal/4073898/canon-550d/
nije ova za mene a i puno mi to love ,misli iskihat neku lovu ABD . I ovo sto ja mislim izdvojit puno mi je novaca al eto cef i uzivancija nije skupa nekada .


dado gti je napisao(la):
Druze ja sam kupio fuifilm finefix s4500 vjerojatno nije u tom rangu sa tim canonom al za pocetnike sasvim ekstra zum 30x 14 megapixela ekstra kamera a platio je svega 230 franaka u svici.
Pa nije losa , bas gledam na bestbuy 200$ je . :DDDD



Kupio sam FujiFilm, i ono sto ti ja mogu reci, mani se ćorava posla. Kajem se sto sam dao 300$ za njega, aparat je sranje, u low light condition se bolje ponasa moja kamera sa mobitela... Razmisljao sam isto ko ti da su na prvom mjestu pare, tj. sto manje da dam. Sad se kajem sto nisam dodao jos 300 KM i uzeo canon... Ako hoces postavit cu ti slike da se prepadnes koliko je tih "14" MP... Pikseli ti ne igraju toliku ulogu vjeruj mi. Kamera je dobra samo za micro mod i to kad je jako osvjetljenje...
Canon ili nikon nista drugo!




Druze ja imam ovaj s4500 14 mp i super su slike imam i mobitel sony sa 12 mp al nije ni blizu.toliko

Послато са HTC Sensation XL with Beats Audio X315e користећи Тапаток 2
 
Član
Frende ti moraš imat malo talenta, prvo se stelit sa obicnim aparatima jer sve sto ces u ovom trenutku imati sa dslr je cista slika.
Koliko vidim imas slabo iskustva, a stelit se na aparatu od milju....mislim moze se ali.... ;)
 
Član
a sto nebi moglo, na netu milion uputstava. to isto kao da neko kaze prvo ti kupi golfa 2 steli se, pa tek onda porshe, ne mozes ti njega odmah. sve se moze kad se hoce ;)
 
Član
a sta se mi obicni digitalac fino sam napisao , entry level DSLR kamere u mome slucaju ce biti --- neznam ni ja sta sto vise citam i istrazujem stalno mjenjam misljenja
necu nista da govorim uzet cu vako cu nako cu samo se savjtujem i to je to , a kad uzmem podjeliti cu par slika s vama , o kome je uredaju rijec , da ne ispadnem sad levat uzecu ovo uzet cu ono i nista ne bude
 
Član
panasonic lumix fz50
imao, strasan aparat...
blenda 2,8 ,mozes kacit blic, snima raw, takodjer i video (640*480),objektiv je super, manuelni i rucni fokus, lockanje fokusa, mislim da ima 9 tacaka za fokusiranje, displej se okrece u svim smjerovima. sto je super, ima 60sec ekspoziciju, i sa blendom 2,8 i na ISO 100 napravis DAN, hahah... ja fotkao s njim jedno vrijeme, ucio se... prelazak na dslr ti je onda olaksan jer 90% mogucnosti dslr-a vec znas... ja sam svoj prodao za 350KM, vidio sam da se dva vrte po piku...nijedan nije moj ;)
i sto je meni JAKO znacilo, zoomas i fokusiras rucno na objektivu, okretanjem prstena a ne tipkicama kao na idiotima :)
 
Član
edoze je napisao(la):
panasonic lumix fz50
imao, strasan aparat...
blenda 2,8 ,mozes kacit blic, snima raw, takodjer i video (640*480),objektiv je super, manuelni i rucni fokus, lockanje fokusa, mislim da ima 9 tacaka za fokusiranje, displej se okrece u svim smjerovima. sto je super, ima 60sec ekspoziciju, i sa blendom 2,8 i na ISO 100 napravis DAN, hahah... ja fotkao s njim jedno vrijeme, ucio se... prelazak na dslr ti je onda olaksan jer 90% mogucnosti dslr-a vec znas... ja sam svoj prodao za 350KM, vidio sam da se dva vrte po piku...nijedan nije moj ;)
i sto je meni JAKO znacilo, zoomas i fokusiras rucno na objektivu, okretanjem prstena a ne tipkicama kao na idiotima :)

pa da i ja gledam rucno zumiranje na hibridu jer preciznije i osjecajnije zumiras a i nema buke kada snimas video i zumiras
 
Član
ako naletis na fz50 slobodno kupi ;) evo gledam na piku, ostao onaj s pokvarenim dispeljom, sigurno flet otisao
dosta je bolji aparat od ovih idiota novije generacije...canon ima dosta jake modele u tom rangu,al zumiraju na tipkice :D
 
Top