kupovina entry-level DSLR kamere

kupovina entry-level DSLR kamere

Član
znam da je negdje bila tema listao sam al nikako da je nadem .

Mal sam googlao tamo amo vidim preporuke su sve za pocetnike DSLR camera Canon EOS 1100D
body-canon-EOS-1100D.jpg


e sad neznam ni kako se krecu koje su cijene i sve to , dal ima jos po vasem misljenju kakva DSLR kamerica , da je u tom cjenovnom rangu , a da znate .
vidjeo sam da ove idu i do 600$ .ja sam jos pocetnik i neznam nis treba dosta literature i caka jos da naucim , aliii uglavnom sam zainteresovan .
dali ima sta jeftinije skuplje i tak dalje a naj bi volio novo da uzmem s garancijom .
 
Član
Одг: kupovina entry-level DSLR kamere

Druze ja sam kupio fuifilm finefix s4500 vjerojatno nije u tom rangu sa tim canonom al za pocetnike sasvim ekstra zum 30x 14 megapixela ekstra kamera a platio je svega 230 franaka u svici.
 
Član
jusuf je napisao(la):
Evo prodaje Igy
http://www.pik.ba/artikal/4073898/canon-550d/
nije ova za mene a i puno mi to love ,misli iskihat neku lovu ABD . I ovo sto ja mislim izdvojit puno mi je novaca al eto cef i uzivancija nije skupa nekada .


dado gti je napisao(la):
Druze ja sam kupio fuifilm finefix s4500 vjerojatno nije u tom rangu sa tim canonom al za pocetnike sasvim ekstra zum 30x 14 megapixela ekstra kamera a platio je svega 230 franaka u svici.

Pa nije losa , bas gledam na bestbuy 200$ je . :DDDD
 
Član
Одг: RE: kupovina entry-level DSLR kamere

ELVIR__T je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Evo prodaje Igy
http://www.pik.ba/artikal/4073898/canon-550d/
nije ova za mene a i puno mi to love ,misli iskihat neku lovu ABD . I ovo sto ja mislim izdvojit puno mi je novaca al eto cef i uzivancija nije skupa nekada .


dado gti je napisao(la):
Druze ja sam kupio fuifilm finefix s4500 vjerojatno nije u tom rangu sa tim canonom al za pocetnike sasvim ekstra zum 30x 14 megapixela ekstra kamera a platio je svega 230 franaka u svici.

Pa nije losa , bas gledam na bestbuy 200$ je . :DDDD



A ja sam stvarno prezadovoljan koristi aa baterije tako da mozes uvjek mjenjat,a pravi super slike.:)

Послато са HTC Sensation XL with Beats Audio X315e користећи Тапаток 2
 
Član
Uzmi 1000D i uzivaj. Nadam se da znas da DSLR ne dolazi uvijek sa objektivom, pa gledaj da taj sto kupujes ima i objektiv.

Jer vidio sam u prodavnicama i samo tijelo aparata da se prodaje, ovo ti pisem samo da se ne zaletis.

Nisi napisao do koje cijene trazis igracku. A po svemu sudeci ne razumijes se bas u aparate, mozda ti je u tom slucaju bolje uzeti neki kompakt, 3 puta jeftiniji ali malo napredniji. Pa kada ga prerastes (znanjem), onda uzmes DSLR, tada ces vec mnogo vise znati i o tome kakav trazis.
 
G

GoPlay

Moj savjet ako vec kupujes!
http://www.stevehuffphoto.com/wp-content/uploads/2011/11/ttlev1.jpg

ili ti ga NIKON V1 skoro svu optiku podrzava :)
 
Legend
nikon d3000 ..... imam jedan za prodaju , koristen je al kao nov je ...... a od navedenih je cijenom tu , i jeftiniji , a bolji je ...pogotovo za ulazak u dslr svijet , odlicna automatika ,.... Guide koji objasnjava laicki dosta stvari prije slikanja

nikon-d3000.jpg


nikon-d3000-dslr.jpg


nikon-d3000-body.jpg


d3000-body.jpg


nikon-d3000-slr.jpg
 
Član
imam ja 1100D... zadovoljan sam pravo... ja ga platio sa objektivom 18-55 IS II blizu 800 KM... jest da sam ja poskao rodjaku pare pa mi on kupio u Holandiji... ;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
imam ja 1100D... zadovoljan sam pravo... ja ga platio sa objektivom 18-55 IS II blizu 800 KM... jest da sam ja poskao rodjaku pare pa mi on kupio u Holandiji... ;)

pa to ti i kazem vecina ljudi kojima sam se obratio kaze extra za pocetak .
ALI uvijek ima ono ali heh :D skupi ovdje , a ja sam cijeli kit nasao mozda mal vise od 700 km vani tak da sam odlucio se strpiti jos koju paricu navaljat i uzet kvalitet ,nego nekoga Hibrida :p . I novo hocu novo je novo sto jest jest
 

IGY

Član
Vidi sto se tice DSLR kako ti Boki rece obrati paznju da li je ta cijena sa objektivom ili bez, ja svoj prodajem za 800 KM samo tijelo, za 900 KM bi ti i objektiv sa jednom karticom sto je opet sasvim pristojna cijena... no ne bitno

iskren savjet, ako ti nije bas stalo do neke extra kvalitete, radije uzmi neki prosumer digitalac, jer ces imato dovoljno sirine a sad ovi noviji svi daju 20x i vise digitalnog zooma sto je opet pristojno, jer u slucaju DSLR moras imati objektiv za sirinu, za zoom itd, imas 18-200 ali su opet preskupi za kvalitet koji proizilazi od njih

i da nemoj bjezati od polovnog DSLR jer on ako radi radi, samo gledaj da jsto manje presao, moj je na 20 hiljada, sto je jos uvijek sasvim solidno, jer mu je vijek trajanja na 100k +....

ughlavnom sretno sta god da uzmes
 
Član
svaki dan promjenim misljenje neznam ni ja sta cu stvarno imam zelju jedni mi kazu strpi se jos malo kupi bolje ,
a i jucer sam u rukama drzao jedan hibrid svidjeo mi se na neki nacin svojim karakteristikama , a i tezinom naspram DSLR.
Jaran sebi isto narucio u radnju kod starog pa me zvao da vidim dal mi se svida tak nes , pa et sta vi kazete za nes ovako za pocetnika .
znam da nije DSLR , al nemoram da brinem o objektivima :DDD
Fujifilm FinePix HS30EXR
http://www.youtube.com/watch?v=j9FilmZbwvA&feature=related
jedino sto me nervira ovaj lcd sto se pomjera al eto nije los
 
Top