Kupovina auta, sta izabrati ???

Kupovina auta, sta izabrati ???

Član
Napokon se odlucilo kupiti novo auto, al sad mi je ostao naj tezi dio posla sta uzeti.Raspolaze se sa neki 15 000 KM mada moglo bi se tu dodati jos neka milja-dvije. Najbolje bi mi odgovarao neki dizel al ne bjezi se ni od nekog slabijeg benzinca.

Prva opcija je bio BMW 320d al cuo sam da ta auta imaju dosta mana :icon_question: A jos neka auta o kojim sam razmisljao su
BMW 5,Renault laguna,Peugeot 407. E sad ne znam ni ja sam koje bi auto uzeo,mozete i vi neko preporuciti koje bi po vama bilo dobra investicija,i da napomenem sva bi auto uvezo iz Njemacke.

Sad sam gledao malo i ponude novi vozila npr Ford Focus mi se svidio a za neki
25 000 KM se mogao fin uzeti sa nekom solidnom opremom:icon_rolleyes:
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja sam uzeo sebi Ford Focusa i sad za sad sam zadovoljan :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
za te novce ja bih prvo uzeo u obzir bmw 5 (E39),to bi bio moj izbor,focusa sam i ja mislio,pa lagunu,al uzeo sam volva,sad da ti ga i preporucim znam da neces razmisljati o tome kao i velika vecina nasih drzavljana pa i ne namjeravam o tome ti pisati,al ja sam autom vise nego zadovoljan i opet kad ga mjenjao mjenjao bih samo za volva il bmw,taj rang auta,a ovako za te novce ako neces bmw-a,a sumnjam da bi jer vidim da bi neki ne bas jak motor,onda bih ti preporucio renault lagunu,ako hoces diesela 1.9 dci 88kw motor,auto je lađa,udobno samo tako,prostrano,potrosnja je isto fina,a dijelova ima na svakom koraku,krajnice,spona i ostali potrosni materijal uopce nije skup,nije skupa za odrzavanje kao sto kazu da francuzi jesu:icon_smile:
 
Član
Fele je napisao(la):
Ja sam uzeo sebi Ford Focusa i sad za sad sam zadovoljan :icon_biggrin:

Koliko si platio i koja je oprema u pitanju,sad ima akcija 19999KM al to dode samo trokut i prva pomoc :D

nookey je napisao(la):
Dacia Sandero Stepway, nov oko 17000, pet godina garancije, svi dijelovi od Renaulta ;)

Meni se bas i ne svida Stepway gledao sam ga i nije me bas odusevio

stefan je napisao(la):
passat 5+ ili audi a6 serija od 98 neznam do kad se proizvodila tacno;)

Sad bi napravio malo promjenu ne bi vise VW a audi A6 mi se nikad nije svidao :D

@CoL3
Da sad je laguna sve vise i vise, i nije da bi bjezao od nekog jakog motora al da je dizel dosta je vise benzinaca :icon_evil: I meni je poslije BMW 3 bio 5 sledeci izbor,sad najbolje bi bilo ako neko zna imaju li oni neke mane i sl

@idosa
Ipak hocu malo promjene,i da napokon se prede s VW-a na neku drugu marku :lol:
 
BHT Ovisnik
bmw 530d motor bez mane:cool:
il pak benzinac 2.5 + plin,al su u jnemackoj benzinci na cijeni;)
 
Član
ja da trazim sedan i polovan, uzeo bi renault lagunu, znam covjeka koji je promjenio sve tri serije laguna i sa svakom je bio prezadovoljan, a predpostavljam da bi ti drugu seriju, a ako mozes uzet trecu jos bolje. auto je ekstra vjeruj mi, uzmes 1.9 dci i to je to. ugodno je za voznju, motor se fino ponasa, ovjes je ekstra, bukvalno klizi po nasim cestama, unutra ima fino prostora, imas i opreme tonu u svakoj. ovo ti pisem sto sam ja iskusio u ove tri lagune od tog covjeka.
 
100 ZENA 200 SISA....glupa pitanja svatko lajka ono sto se njemu svida...nemas sta traziti savjete,kupi ono sto ti se svida i dobro,neces druge slusati...
 
Član
530d odlican izbor , motor same pohvale , potrosnja mu je odlicna oko 8L gradske voznje znaci penzija , a divljanja šestak je uzima duplo sigurno, , manual .godina iznad 2001 , m oprema znaci zemlja auto :D benzin isto je odlican izbor sa plinom

fokus, laguna su smece "PORED" petice ...tako da samo je novac i stanje vozila upitnik :))
 
Top