Kupovina auta 4x4 4 motion

Kupovina auta 4x4 4 motion

Član
Kupujem "novi" auto, koji bi se svakodnevno vozio poso - nazad nekih 25 30km, a naravno da ne budem najsporiji na putu.
Zbog puta i snjega i to , nekako mi se izbor svodi na 4motion, quattro, 4x4 (ali nije presudno), a takodje mora biti solidna oprema a ne nesto bezveze.
E znaci tu su Audi a3 quattro 1.8T plin ili dizel neki (ma da plin prednost) , Golf 4 iskljucivo TDI (96 110KW) i Leon 4 (ali rijetki i preskupi), prednost 4 vrata i sto vise opreme.

Najvise me sad zanima prednosti mane kako motora tako i 4motion izvedbi, koji su im najcesci problemi i ostalo...
Naravno ako ko ima takav auto da prodaje ili poznaje nekog moze u pp da pogledam.
 
Jesi razmisljao o passatu b5.5 4 motion,
Gofovi 4. 4 motion su rijetki,a ni jedan golf 4 nema neke opreme,dok je passat druga stvar
 
Član
U mene drug ima boru karavan 4x4 85kw,opreme ima vise nego i jedan golf 5,a i neki golf 6,npr ima u gepeku uticnicu 12v npr,kozu,samozatamnjivanje unutrasnjeg retrovizora,to su nebitne sitnice ali samo navodim,kod njega je nekih 4 godine,bas je vozi,tj goni je,nikad nikakvih problema nije imao,pogotovo sa pogonom

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
nebi pasata, poveliko mi je to auto za posla a sam putujem... ne mora golf moze i audi xD
sto se tice opreme ovo sto sam gledo sve je skoro sa dobrom opremom jer je vecina to 96 ili 110 kw golf, audi standardno dobra oprema...
znaci a3 golf leon tjt... bitno je da nema nekih velikih problema oko pogona to je najbitnije.
 
Član
Posto vidim da ovi quattro 4 motion (bar ovo na piku) sve sami lesevi ili su cijene prevelike, u obzir dolaze i auta samo sa prednjim pogonom, a3 sam probo vec par komada (96kw) i svidja mi se znatno bolji od g4... opet jos se nisam skroz odlucio sta i kako jer za 2 000+ mogu uzeti i novi model 2003g+ pa sam jos vise u dilemi... naravno izleti mi i par fokusa 2.0 100KW 2006+ godista po cjenama oko 8000 pa i njih gledam odo danas probati jednog :)
uglavnom potraga se nastavlja
 
Član
Posto vidim da ovi quattro 4 motion (bar ovo na piku) sve sami lesevi ili su cijene prevelike, u obzir dolaze i auta samo sa prednjim pogonom, a3 sam probo vec par komada (96kw) i svidja mi se znatno bolji od g4... opet jos se nisam skroz odlucio sta i kako jer za 2 000+ mogu uzeti i novi model 2003g+ pa sam jos vise u dilemi... naravno izleti mi i par fokusa 2.0 100KW 2006+ godista po cjenama oko 8000 pa i njih gledam odo danas probati jednog :)
uglavnom potraga se nastavlja

Ne znam meni je taj audi a3 najmenje auto u kojem sam se vozio pozadi ovaj je bio 2 vrata :)
 
Top