Koza mjenjaca i rucne

Koza mjenjaca i rucne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me ima li neko ko izradjuje onu kozu ( ili neki drugi materijal) ili kako se to vec zove oko mjenjaca i rucne? I koliko to orijentaciono kosta?
 
BHT Ovisnik
nije to mnogo novca,to ti moze i neka zena koja zna siti,samo kupis eko kozu,ona je jeftina skroz po kvadratu,rođaka mi nije doslo ni 50km,sam sebi radio i tapacitunge na vratima,volan i mjenjac,samo mu majka fino uvezala za mjenjac i volan

15072009031.jpg
 
Član
kod nas u hr je cca 50 eura kvaliettan rad
za 20 km se nemoze ocekivat neka kvaliteta

kolko para tolko muzike
a ovo gore crveni volan, bez zamjerke ali prelose izgleda
i odabir boje
 
mariodrag je napisao(la):
kod nas u hr je cca 50 eura kvaliettan rad
za 20 km se nemoze ocekivat neka kvaliteta

kolko para tolko muzike
a ovo gore crveni volan, bez zamjerke ali prelose izgleda
i odabir boje

sto to oni rade od parcadi sto se baca a poso od 5 minuta
a za 20-30 eura dobijes komplet novo npr:
 
Imam broj lika u Sarajevu , ja sam zadovoljan ispala je orginal samo et eko koza je nekvalitetna pa cu ici kod njeg da mi uradi u pravoj kozi sto je vjernvatno skuplje , ali za 20km je predobro do sad se nigdje nije poderalo samo sam ga ja malo odsio jer sam imao problema s kuglom da stavim itid a maistor je uradio svoj posao , momak se nalazi na dobrinji
 
Little Dragon je napisao(la):
Imam broj lika u Sarajevu , ja sam zadovoljan ispala je orginal samo et eko koza je nekvalitetna pa cu ici kod njeg da mi uradi u pravoj kozi sto je vjernvatno skuplje , ali za 20km je predobro do sad se nigdje nije poderalo samo sam ga ja malo odsio jer sam imao problema s kuglom da stavim itid a maistor je uradio svoj posao , momak se nalazi na dobrinji

radi li sjedišta, i ako možeš napiši njegov broj :cool:
 
Legend
ajd kad budete zvali javnite okvirne cijene sjedista, unutrasnjosti, da ne zovem bezze :icon_smile:
 
druze ima kod mene komsija šuster sve prawi "presvlaci sjedista,volane,oko mjenjaca,tapacirunge" sve covjek radi ! on ti se nalazi u 6 bosanskoj kad dodjes od skvera prvi lezeci desno,onda ides u Kicelj i iza parone desno i vidices placve boje ograda, i u avliji stoji plawi fiat tipo ! onda sces znam vidjet gdje treba :))
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ajd kad budete zvali javnite okvirne cijene sjedista, unutrasnjosti, da ne zovem bezze :icon_smile:

U Mo ti je okvirno cijena oko 300 Km komplet prednji i zadnji sicevi, sto je meni radila auto, predobro ispalo, imas slike u mojoj garazi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top