Kopiranje ključa Fiat Punto 2003.

Kopiranje ključa Fiat Punto 2003.

Pokušao sam kopirat ključ kod običnog ključara no ni nakon nekoliko pokušaja ne uspijeva iskopirat da može otključat. Znal neko ko i gdje jeftino mogu kopirat ključ, dakle ključ je definitivno onda kodiran. Ako samo fiatov servis to radi, znal neko cijenu.
 
Član
nadjji nekod ga ti fino kopira ja sam sebi kopirao za pezoa sve mogu otkljucat i vergla al upalit ne moze jer nema kod
 
menso206 je napisao(la):
nadjji nekod ga ti fino kopira ja sam sebi kopirao za pezoa sve mogu otkljucat i vergla al upalit ne moze jer nema kod

Malo si me ohrabrio, al se zaista čovje što kopira ključeve potrudio, uništio je sigurno 7-8 ključeva al ne ide. I on se sam čudi kako ne može.
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
nadjji nekod ga ti fino kopira ja sam sebi kopirao za pezoa sve mogu otkljucat i vergla al upalit ne moze jer nema kod

Malo si me ohrabrio, al se zaista čovje što kopira ključeve potrudio, uništio je sigurno 7-8 ključeva al ne ide. I on se sam čudi kako ne može.

meni je od prve moglo pokusaj kod nekog drugog
 
Član
neće ni na opelu da otključa novo narezani ključ, fiatov obični očekuj da je oko 150KM.
 
Član
macko, dobar kljucar ti to moze odraditi, pokusaj kod vise njih... Mora moci, to nema veze sa kodom.
Al bez koda ti taj kljuc nece moci upaliti auto, mada i to mozes rijesiti.
 
menso206 je napisao(la):
Gazija2001 je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
nadjji nekod ga ti fino kopira ja sam sebi kopirao za pezoa sve mogu otkljucat i vergla al upalit ne moze jer nema kod

Malo si me ohrabrio, al se zaista čovje što kopira ključeve potrudio, uništio je sigurno 7-8 ključeva al ne ide. I on se sam čudi kako ne može.

meni je od prve moglo pokusaj kod nekog drugog
Vjeruj imamo u gradu dvojicu ključara i nijedan nije uspio, a jedan od njih se baš bio zdao da to riješi.
 
Član
Znali tko ko moze za stila programirati kljuc?i daljinsko ovdije u ze do kantonu imam sve kod i to;)
 
Član
niksa je napisao(la):

Da, ako si iz Sarajeva, a ako si bliže Banja Luci ja ti to mogu napraviti. Taj ključ ima code naravno, i nijedna mašina na svijetu ga ne može kopirati. Moram skidati BSI sa Fiata i iscittati podatke i onda pomocu njih napraviti chip da taj auto može da pali ...

To košta 120,00 KM
 
Dottore je napisao(la):
niksa je napisao(la):

Da, ako si iz Sarajeva, a ako si bliže Banja Luci ja ti to mogu napraviti. Taj ključ ima code naravno, i nijedna mašina na svijetu ga ne može kopirati. Moram skidati BSI sa Fiata i iscittati podatke i onda pomocu njih napraviti chip da taj auto može da pali ...

To košta 120,00 KM

Jel 120KM jedan ključ il u toj cijeni mogu makar dva...?
 
Član
Dottore je napisao(la):
niksa je napisao(la):

Da, ako si iz Sarajeva, a ako si bliže Banja Luci ja ti to mogu napraviti. Taj ključ ima code naravno, i nijedna mašina na svijetu ga ne može kopirati. Moram skidati BSI sa Fiata i iscittati podatke i onda pomocu njih napraviti chip da taj auto može da pali ...

To košta 120,00 KM
Imas pm
 
Top