kopcanje tv-a i kucnog kina??

kopcanje tv-a i kucnog kina??

Član
kao sto sam naslov kaze... trenutno su mi spojevi zvucnici i DVD... jel postoji nacin da se zvucnici (od kucnog kina) spoje na tv.. ??? tv je samsung LCD, ima HDMI ulaze, scart ulaz, onda onaj RGB ulaz i ulaz na one cinceve... mozda sam nesto zaboravio ali mislim da je to to... ;)

i zna li neko gdje ima da se kupi ova stvarcica??

37551810150427180284670.jpg


hvala... :D
 
Legend
na skartu ti je izlaz za zvuk i video, moras uzeti kabal koji ima cinceve na kraju, koje ces ukopcati u kucno kino, u audio in, upalis TV, upalis kucno kino i namjestis ga na aux, to bi trebalo raditi...
 
Član
Nexus je napisao(la):
na skartu ti je izlaz za zvuk i video, moras uzeti kabal koji ima cinceve na kraju, koje ces ukopcati u kucno kino, u audio in, upalis TV, upalis kucno kino i namjestis ga na aux, to bi trebalo raditi...

sad cu pokusati nesto iskombinovati.. ;)

eh ovako.. sad sam gledao kablove... ukupno mi 5 kablova veze zvucnike i DVD... pokusao sam sad da spojim bilo koji sa tv-om ali nece... -.-
 
Član
npr ako imas izlaz za slusalice da se lako prikopcati.... ako nemas, gledaj na tv-u da pise audio out, i taj izlaz dovedes na ulaz kucnog kina, odnosno pojacala, nadje slobodan ulaz, kad upalis kucno kino, prebacis da pojacava taj ulaz i mora raditi....
 
Član
problem je sto meni riknuo DVD.. tkao da nema sanse da ide preko DVD-a ista... sad sam skidao Tv.. na Tv ima Audio ulaz sa 2 cinca i ima onaj aux ulaz... ali ima problem... kod mene su zvucnici od kucnog kina povezani sa DVD-om putem 5 ili 6 cinceva...
 
Član
sacekaj brate jel riknulo pojacalo u dvd, odnosno jel pojacalo integrisano u sklopu dvd-a... ajd daj slike.... da vidimo o cemu se rade, tako ti mogu pomoci jedino;)
 
Član
mokeBass je napisao(la):
sacekaj brate jel riknulo pojacalo u dvd, odnosno jel pojacalo integrisano u sklopu dvd-a... ajd daj slike.... da vidimo o cemu se rade, tako ti mogu pomoci jedino;)

pojacalo je u onom wooferu... tu imam i one didje da pojacavam i smanjujem... stavim slike kasnije ako budem imao vremena jer mi je procedura dok se prebace sa iphona.. :) ... iznervirao sam se... sutra odoh kupiti drugo... :icon_mad:
 
Član
Vidi imas li na TV-u stereo (banana) prikljucak za slusalice. Taj izlaz mozes koristiti.
 
Top