Kome otic na zamjenu opruga u tz'?

Kome otic na zamjenu opruga u tz'?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci za sad imam ponudu interauta 50 km da mi zamjene opruge (mislim da je i spura uracunata u to) jel to puno para?? ja nemam pojma kako se to radi jel to 5 min posla i jel 50 km puno/malo ??? imal ko bolji jeftiniji skuplji??
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
Znaci za sad imam ponudu interauta 50 km da mi zamjene opruge (mislim da je i spura uracunata u to) jel to puno para?? ja nemam pojma kako se to radi jel to 5 min posla i jel 50 km puno/malo ??? imal ko bolji jeftiniji skuplji??

ako je i spura uracunata onda nije skupo, jer ti je spura 30km sama...
a zavisi koliko je komplikovano skinuti na tvom autu, inace treba sat - dva...
 
N

nenad

To u Inter Autu je garant bez optike, a nije puno para, zadnje se za 5 minuta zamjene a za prednje ima malo vise posla. Ja sam platio zamjenu 40km, tako da su tu negdje cijene, 40-50km.
 
Član
061/729-547 * ADS Viba
servis onaj na Husinu , posle Remexa
nazovi cisto informativno uporedi cijenu
 
Član
daj mi recite koliko je neophodna spura nakon postavljanja opruga...??? po meni bi bilo bolje provozat auto jedno 7 dana da nalegnu opruge pa tek onda spuru radit... ??
 
Legend
Nemoj se salit da ne uradis spuru, znaci obavezno !! Govorim ti iz iskustva, ja podero svoje gume za mjesec dana jer nisam uradio spuru. "STRUCNJAK" jedan reko netreba.

50 KM je djabe da ti se zamjene opruge. Poso je koji traje dva sata. Nazad nije problem, jer je opruga odvojeno od amortizera, ali naprijed mora da rastavi sve, skine ti amortizer s kola, pa nategne oprugu pa je tek onda skine, i ponovo sve vrati, i tako i drugu stranu.

Inace to niko neradi ispod 100 KM, ako i toliko ima da neko hoce uraditi.
Ja sam skoro radio na Fusionu, stavljene opruge i 16" felge, spusten trajalo sve dva sata cca, ... doduse radili su i servis na njemu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top