Kombi T3 caravelle

Kombi T3 caravelle

e,ovako... posto vidim da ovdje nema nekih kombija,koji su ista sredjeni a ni klasicni ja cu postavit slike svoga....to cu sutra vidjet kako posto sad nemam USB tu a vec je 15 do 1 :icon_sad:
hmm e ovako.. motor je 1.6TD mala potrosnja.. vrlo dobro ide oko 140km/h na ipsilonu je tako isao prema Puli kad sam isao na more :DD... dobra brzina za kombija.. da vas ne umaram sutra slike.... pa cete sve vidjet...
bas sam ga danas i oprao..:icon_biggrin:



Posto je davno radjeno.. sad da nepisem kako sta... ovakkav je vec 1 godinu... pa je onda sredjen i izgleeda ovako..


Danas je uslikan sa bratom svojim.. nadam se da ne zamjerite na slikama ovim..
 
Član
ovo je zakon mozes jebavat bez bolova u ledjima , mozda malo i manje orgije napravit , nema sta a boja je jebacka ,pravo si ga sredio ,extra;):cool::cool:
 
BART je napisao(la):
ovo je zakon mozes jebavat bez bolova u ledjima , mozda malo i manje orgije napravit , nema sta a boja je jebacka ,pravo si ga sredio ,extra;):cool::cool:

ehhe u pravu si drug... mozda ga kasnije malo spustim 60mm imam u planu.... a ova boja je original lamborghini 1kg je oko 100€ ove boje... :))
 
Administrator
:cool: Super si ga sredio. Jedino sto si mozda trebao, je to da branike ofarbas u crnu ili da ih ispoliras ako su chrome. I mozda ovaj falc na felgama da ispoliras :) To je po meni... Sve u svemu lijepo izgleda;) Kakvu si ovo izloaciju stavljao na pod pozadi?
 
pioneer_09 je napisao(la):
:cool: Super si ga sredio. Jedino sto si mozda trebao, je to da branike ofarbas u crnu ili da ih ispoliras ako su chrome. I mozda ovaj falc na felgama da ispoliras :) To je po meni... Sve u svemu lijepo izgleda;) Kakvu si ovo izloaciju stavljao na pod pozadi?

:icon_smile: evoo samo sto sam usao u garazu ispolirane felge kasnije cu slikat... u garazi je a nemam blica pa se i nevidi :S.... ne ne ako ofarbam u crno nece valjat jer sam cak isprobavao to al nije bilo super hvala drug.... ljepenka je isla brener je topio i naravno onda tepih ovaj za pod a sa strana je izolacija isla sa staklenom vunom i onda sperploca koju sam oblozio sky kozom :))... a u gepeku kod motora je isao stiropol zbog vibracija i zvuka motora sad se nista necuje :D
 
Top