Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Član
I na kraju ko bude jači u obaranju ruke držimo se njegove teorije, zar nije lakše da ko kakav dokaz ponudi,,,
dosta nas još uvijek misli ako na bankomatu ukucamo naopako kod da će doć policija, ali onaj što ima pin 1771 zna da to nije tačno!!!
 
Član
I na kraju ko bude jači u obaranju ruke držimo se njegove teorije, zar nije lakše da ko kakav dokaz ponudi,,,
dosta nas još uvijek misli ako na bankomatu ukucamo naopako kod da će doć policija, ali onaj što ima pin 1771 zna da to nije tačno!!!
evo budem ti ja ovih dana snimio kad si Nevjerni Toma.
Skoro svaki brzinomjer ima odstupanje od 5-7% vs stvarne brzine...pokazuje VIŠE nego što je po GPSU..a i ovisi kako su več napisali i o veličini felge/gume (to imas več izraženo na kalkulatorima na netu)
Tako da osim što se čudiš ko pura dreku kad ti netko normalno objasni zašto je to tako..trudiš se i dalje trolat po temi sa nekom svojom pričom.
eod :)
 
Član
Kakve sve gluposti covjek nacita pa da to nije normalno!
Ja sam na pocetku rekao digitalni taho NOV motor i laze 50km/h i svako ko ima ovaj motor zna za tu CINJENICU i kako se opet neki cude da satovi lazu?!
Pa na fordu je na 115km/h po gps-u (na navigaciji i na telefonu) na satu je 130 i navodim sve primjere novih satova i odrzavanih u salonima a sta tek da bude sa golfom 2 ili audijem kokos kod petog vlasnika???
 
Član
moj bmw 524td 85kw,89 godina,420000km na satu,pre 10 dana sam isao 190km/h. naravno cim sam pustio gas,pogledao u retrovizor varnice su izletale,verovatno iz auspuha. veoma dobro iskustvo,samo sto mi je zvekno hladnjak :D posle 3 dana . ALi ko bi rekao da moze ici toliko. :D
 
Član
Corsa 1.8 16v 125KS vozio je 200 po satu, moze nagurat do 210-215, mozda i 220 prije nego obrtaji kucaju crveno petom...fabricki podatak je 204kmh, znaci tu je to, malo sat laze i to je to...nisam mjerio navigacijom...kucnuo bih je do kraja al sam stigao neka auta, kasnije mi poceo malo brujat zadnji lezaj i nisam je vozio nikako preko 170..
 
bz9h3EP.jpg

jedan djedica sa skoro 30godina na grbaci w124 300d :cool:
 
Top